1. 1.
  Belirti göstermeyen ama testi pozitif çıkan corona virüs vakalarının günlük tabloya yansıtılmamasından ötürü Fahrettin koca’yı istifaya davet etmesi durumudur.

  Halkın aklıyla dalga geçen adam tabii ki de istifa etmelidir ama akplilerin koltuğa oturdu mu kalkmak bilmeyen bir huyları var. Koltuk sevdaları yüzünden her türlü pisliği yaparlar. istifa edeceğini hiç sanmıyorum, keşke demekle yetiniyorum işte.
  Adam açık açık söyledi. Çıkarlarımız için verileri gizliyoruz diye.. halkı keriz yerine koydu..

  https://www.sozcu.com.tr/...vet-ediyoruz-6063356/amp/
  8 -4 ... queenn of darkness
 2. 2.
  Ttb Başkanı istifasını talep ettiyse, coronadan ölenlerin tamamının dün gece dirildiğini iddia etse bile koltuğunda kalmalıdır.
  3 -5 ... tromp
 3. 3.
  yanlış kişiye yapılan çağrıdır. fahrettin koca süleyman soylu hulusi akar ve diğer bakanlar. hiçbirisi kendi kararlarını veren insanlar değiller. saraydan ne talimat gelirse onu uygulayan, ne bildirisi/demeci gelirse o minvalde konuşan kişiler sadece. asıl istifaya çağrılması gereken o talimatları gönderip "hasta sayılarını düşük gösterin turizm sezonu açılıyor ekonominin hali iyice ortaya çıkmasın" dedirten kişidir.

  he onuda gökten zembille adam inip "istifa etmen gerekiyor ilahi karar budur" dese o adamada o adamı indirene de savaş açar genede istifa etmez. çünkü istifa etmek bir erdemdir. o erdemde herkeste olmuyor işte..
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  sırf ttb çağrısı olduğu için bile görevde kalmalı. kocanın yerine de dağ kadrosundan atama istiyorlar herhalde.
  1 -7 ... masklavi
 5. 5.
  Hahaha hahahaha burası kuzey Avrupa değil sıradan Bi ortadoğu ülkesi.

  Şeffaflık beklemeyin istifa hiç beklemeyin istifa erdemli insan işi bu ülkede olmayan erdem.
  6 ... karton toplayan cocuk
 6. 6.
  istifa onurlu insanların işi. bu ülkede özel hastaneleri olan , yada turizmci olup otelleri olan, hatta özel okul sahibi "bakanlar" var. bu insanların tek derdi ticaret. ülkenin halkı, sorunları umurlarında değil. zaten talimatla gelip talimatla gittikleri için böyle bir şey yapmaları imkansız. bugün "bakan" diye bir şey yok ülkede, sıradan memur gibi oldular.
  2 ... bir gun mutlaka
 7. 7.
  ttb kendi başkanına baksın önce.
  3 -1 ... oberst