bugün

kıymetbilmez, vefasız topluluk. ulen neyi yuhalıyorsunuz anlamıyorum yahu. sanıyor musunuz ki tayyip erdoğan başbakan olmasaydı bu stad galatasaray a kazandıralacaktı. hayır tabii ki tayyip erdoğan stadın parasını cebinden vermedi lakin bu işin arkasında siyasi bir irade olmasa idi bu burokrasiyle bu stad bu ülkede nah biterdi. ermeni misiniz yunan mısınız rum musunuz amuakoyyim. zira sizin gibi yaşam formlarının türk ve galatasaraylı olmasına imkan yok.

edit:imla
(bkz: nankör)

edit: eğer yapılan bir doğru yapılan milyon yanlışı telafi ediyorsa sınavlarda boşuna 4 yanlış bir doğruyu götürmektedir. bu şekilde başbakanın sözlükte hesabı olsaydı karması -23423423 olurdu diyebileceğim durumdur.

ikinci edit: bir başbakana hatta herhangi bir insana bu şekilde davranılması mutlaka hoş değildir ancak unutulmamalıdır ki herkes ektiğini biçer yoksa şu duruma sevindim diyen yoktur ancak üzülmemiştir kimse.
gayet yerinde bir hareket çekip tepkisini dile getiren topluluktur.
aziz galatasaray taraftarıdır
ak partili ya da tayyipçi değilim ama özetle yedikleri kaba sıçmışlardır. şu stadda rte ve erdoğan bayraktar ın katkısı olmasa, hala yıllardır olduğu gibi maketlerle avunmaya devam edeceklerdi. zira zamanında bırak stad yapmayı, eski stadı yıkmayı bile beceremeyip 1 sene boşuna dağ başındaki olimpiyat stadı na sürülmüş zavallı bir kulüpten söz ediyoruz di mi beleşseverler?
normaldir.
ayrıca bu stad onların hediyesi değildir. onlar görevlerini yapmıştır.
eğer inşaatı yapan taraf bitiremeyerek diğer tarafı zorda bırakırsa, devlet inşaata el koyabilir.
normaldir. kendisine tabiki de minnettarız ama 15 dk geç başlatmaya ne hakkı var, biz oynayalım devre arasında çıksın söylesin...
en asil duyguların taraftarıdır. türk halkının sesi olmuştur.
lan ne kadar sevmesende, ne kadar istemesende, ne kadar kabul etmesende bu rte nin daşşakları olmasaydı gs'nin asla böyle bir stadı olmazdı.

Not: rte i karşı bir sempatim yok
Not : gsli değilim.
öksüz çocuğun kucağına kavurga koymuşlar, sikim yandı diye bağırmış.
kavurga = bugday ve çedene kavrularak yenen genelde kış günlerinde soba başında muhabbet çerezi ve tok tutucu özelliği vardır.

bedava geldiği için kıymet bilmeme eylemi.
dünyadan bihaber tiplerdir.

ulan bu projenin başındaki herkes başbakan araya girmeseydi stadın bugüne gelemeyeceğini söyledi. bugün o stadda bulunuyorsanız başbakana teşekkür etmeniz lazım. ne boş insanlar var ya gidin tutmayın galatasaray'ı. adımız gerzeğe çıkacak sizin gibiler yüzünden.
fenerli olduğu için yuhladıkları kuvvetle muhtemel olmakla birlikte haticeyi değil neticeyi takdir ettiğimiz mevzudur.
kamera kayıtlarından tespit edilip haklarında gereken yapılacak nankörlerdir. demokrasi ve teknoloji birlikte gelişiyor gençler, yapmayın böyle şeyler. kameralar her an sizi dikizliyor, unutmayın!
türk halkının patavatsızlıgıdır.milli maclarda bile yapılmıstır bu.nerde kaldı milli benlik..
nankör galatasaray'lılardır.

başbakan olmasa stat yarım kalacak, anca seneye yapılmış olacaktı.
rte ve tayfasından öğrenmişlerdir. nitekim, onlarda köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyorlar. **

düddürüdüdüdüt: genç rte'liler rahatsız.
(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
iki üç tuğlaya kanmayan galatasaray taraftarlarıdır.
bazılarının memnun kalmadığı nankörlerdir.
bu nankörler protesto etme haklarını kullanmışlardır. her protesto edene nankör denildiği için, millet koyun olmuştur.
nankörlük diye nitelendirilmesi yanlış olan durumdur. şöyle ki; rte, 1 stat yapar, 5 stat satar.
açılış banane, maksat yuhlamak olsun diyen galatasaraylı olmayan zümredir.
(bkz: eyvah sesi al)
http://www.swfcabin.com/swf-files/1293107129.swf
türk değillerdir.
siyonist pislik kemalistlerdir.

edit: beni tanımayan arkadaşlar için zorunlu açıklama;
ironidir abicim, ironi. do you know ironi? that's ironi.
içine ettiniz güzelim ironinin.
vay arkadaş ya. koskoca gs taraftarını önüne kemik atılmış gibi köpek yerine koymaya çalışanlar var ya ben şaşırıyorum. sizin 10 kilo kömürlük adamlarınızdan değil o staddakiler.

not: bursasporluyum ama galatasaray a karşı da boş değilim.