1. 0.
    yanlışım varsa düzeltin ama görselde kullanılan kıyafet tsk'ya ait değil özel harekat polisi gibi geldi bana.

t: e-devlet bahçeli beyin isteğiyle yapılmış olması muhtemel. malum aşırı milliyetçilik kendisine ağır geliyor.
    5 -2 ... serdarsl06
  2. 1.
    Asiri milliyetci olan ne???? gokturkce mi?

Atasini tanimayan it pesinde gezer!
    21 -3 ... saldirayterk
  3. 2.
    Kahkaha atarak okuduğum haber bu ulkenin subaylari uyumaya devam etsin. Sira kendilerine geldigi anda tüm paşalar akp milletvekillerinin kardeşleri olacagi icin cok gec kalacaklar.
    9 ... anankim skywalker
  4. 3.
    Ordular milletleri için savaşır. Yani bir ordunun milliyetçilik yapması en doğal şeydir. Hdp'li bir milletvekili bozuntusunun şikayetini dikkate alıp türk sembollerini yasaklayacaksak biz yıllardır boşuna mücadele ediyoruz demektir.

Ek: ayrıca "tsk'nın" diye bir kullanım yoktur. "Tsk'nin" olmalıydı başlık.
    11 -2 ... asyali praetor
  5. 4.
    iyi olmuş çok da güzel olmuş. profesyonellikten uzak, duygusal birtakım havalardan ibaretti zaten.
    4 -11 ... 1 istasyon insani
  6. 5.
    bakmayın bu yaptıkları orospu çocukluğuna türk milliyetçiliği ve göktanrıcılık yeni nesil arasında çığ gibi büyüyor.
    bu salaklar türkçülüğe nasıl bir iyilik yaptıklarının farkında bile değil.
    milliyetçi türkiye hayali çok kısa bir zamanda gerçekleşecek bu köpekler sayesinde.
    9 -3 ... beylerinbeyi
  7. 6.
    göktürkçe yazı aşırı milliyetçi bir şey mi?
    önerinin hdp'ye ait olduğunu okudum.

bu ordu kimin ordusu? türk milletinin değil mi?

bu ülkeye dair ümitlerim bir bir sönüyor.

e ben bir türk'üm. benim ordum türklükle ilgili şeyleri yasaklıyorsa türk ordusu değil midir?
    bu durumda biz türklerin ordusu azerbaycan, kazakistan orduları mıdır?

ya ne desem boş.
    yemin ediyorum boş.

şu yasaklama kararı verilirken bir tane mi türklük bilinci yerinde komutanımız yoktu, karşı çıkmadı?
    12 ... eylulsabahi
  8. 7.
    abd ordusunun abd tarihi ile ilgili (dolaylı yoldan ingiliz) ya da almanya ordusunun alman (hitlerde dahil) tarihi ile ilgili şeyleri yasaklamasına benzer.

türklüğe yasaktır bu.
    1 ... sananeomk
  9. 8.
    Eski türkçe yazı taşımak veyahut osmanlı arması takmak aşırı milliyetçilik mı oluyormuş

Aşırı olmayan ne amk yoksa abbasi,emevi sembolü mu takalım.
    3 -2 ... atanamayan tarihci
  10. 9.
    daha kahredici olan hdp li vekilin sikayeti ile yasaklanmasi.
    1 ... temizagor