1. 1.
  tsk yı zayıflatmaya çalışmak mı yoksa tsk adı altında farklı eğlemlere karışan adamları hapse atmak mı eğer sen tsk kurumu altında sağa sola bomba saklayıp orada burada patlatacaksan ya da terör örgütüne vereceksen kahpe evladı biraz az gelir bunu yapanlara.

  not:çünkü tsk yı yıpratan bu hükümet ya da savcı değil cumhuriyet gazetesine atılan bombaların menşeinin farklı yerlerde çıkmasdır.

  not2: inadına arkasındayım yazdıklarımız eksilere boyun eğmedik eğmeyiz de ama üzülüyorum hala ergenekon yok sanan tipler var hala.
  9 -11 ... bado
 2. 2.
  günümüz türkiye'sinde gayet kabarık olan liste. neyse allahtan hala bir gerçek var, "köpekler istiyor diye gökten kemik yağmaz"
  4 -4 ... aranel tiwele
 3. 3.
  Gladio ile mücadeleyi TSK yı yıpratmak olarak anlayanların söylemidir.
  3 -5 ... joe satriani
 4. 4.
  bildiğin darbe çığırtkanı olan kişiler.
  4 -4 ... berkedede
 5. 5.
  devlet bir bütündür ve herhangi bir parçasının zarar görmesi bütünün bekasını tehdit eder, bu yüzden tüm parçaları ayakta durmalı ve sağlıklı olmalıdır. parçalardan her hangi birini yıpratmaya çalışan bütünü hedef almış sayılır ve bir an önce gereken yapılmalıdır.
  4 ... antisosyal
 6. 6.
  akp ve gülen i bitirme planı iddiaları doğruysa * bunu hazırlayan, hazırlatan ve alkışlayanların ta kendileridir.
  2 ... ozgurluk
 7. 7.
  başta atv geliyor. haberlerde açık açık tsk'nın böyle planı varmış fethullahçılara komplo kurcaklarmış diyorlar. yandaş medya olcaksan da azıcık beyniniz çalışsa keşke...
  edit : şu yazıyı eksi oylayan arkadaşlarım inşallah savaş çıkarsa bizi tsk sizi de fethullah amcanız korur. karma falan umrumda değil de ayıp ya.
  2 -2 ... pseco
 8. 8.
  mevcut iktidar işlerine çomak soktu diye yetkilerini kötüye kullanan bizzat tsk mensuplarıdır. bu kahpeler, atatürkçülük maskesi altında ülkeyi kaosa sürüklemek pahasına suikastler, bombalamalar, iftiralar vb. birbirinden çirkef işlere bulaşırlar.
  6 -2 ... tu kaka bana
 9. 9.
  boyunlarındaki tasmanın ucunun kimin elinde olduğu belli olmayan, ancak tasmasının ucu avrupa'ya, atlantik ötesine veya tel aviv'e kadar giden veyahut kandil dağı'nda amcası, abisi, dayısı olan bilimum köpeklerdir.

  boşuna dememiş atalarımız "it ürür kervan yürür" diye. bunlar havlarlar havlarlar, ama er ya da güç bir gün itlaf edilip cehennemin dibini boylarlar.
  3 ... david brent
 10. 10.
  darbe cigirtkani, alevi, turkcu, kemalist, akp karsiti, ateist, hukuk ve demokrasi aleyhtari olan toplum dusmanlarinin gerceklik payi asla bulunmayan yeni yaftalarindan biri. demokrasinin ulkeyi yavas yavas sardigi gercegi, bir guruhun sanrilari ile kendini kanitliyor. tsk' nin devlet icinde devlet, dedigim dedik anlayisi son bulacak gencler, ne kadar kicinizi da yirtsaniz, bu ulke postmodern darbecilerden, kendi askerini bilincli olarak olume yollayan rutbelilerden, sosyal hukuk devletinde sinif olusturan ve bu sinifin disindakileri ezen, onlarin ustunden gecinen asalak kardeslerden ve tek tip homojen insan yaratmaya calisan anlayis, siyaset, asker ve devlet adamindan kurtulacak.
  4 -3 ... traktor