bugün

zafer bayramında başına güneş geçen dtp lilerin yaptıgı açıklama. nereye kadar gidecekler,çizmeyi aşmalarına daha ne kadar izin verilecek merak ediyorum.
cumhurbaşkanıyla uğraşmak yerine teröre dikkat çekilse daha iyi olucak sanki.

http://www.milliyet.com.t...07/08/30/son/sonsiy21.asp
(bkz: tsk ya saldırmanın dayanılmaz hafifliği) *
kendileri daglarda tsk ile cok kez karsi karsiya geldigi icin dtp'li milletvekillerin yaptigi zirvalama.
doğu ve güneydoğuda operasyonlarda zaman zaman kimyasal maddeler kullanıldığı doğrudur. gittiğim birkaç köyde köylüler vücudlarındaki yaraları göstererek ordunun zaman zaman kullandığı kimyasalların buna yol açtığını söylemişlerdi.. tabi bazılarımız her şeye tamamen taraflı bir bakış açısı geliştirdiği için bunu görememeleri doğal. aynı zihniyet boşaltılan köyler, yakılan ormanlara da gözlerini sımsıkı kapamıştı çünkü.
o değilde güneydoğuda askerliğini yapan bir çok er kişi tanıyorum ki bizzat bende bulundum bir kaç operasyonda hiç duymadım ki uranyumlu mermi kullandık diyeni yahut kimyasal saldırı düzenledik diyeni. ilginç bir iddia. çamur at izi kalsın mantığı.
yazarın notu: ha kimyasal silahla öldürülmüş ha 7,62 g-3 ile ne fark eder ki terörist sonuçta insan sıfatını hak etmeyen bir varlıktır. *
dövülesi aptalların pataklanası ithamları!
kimyanın 'k' sinden anlamayan ülke içindeki satılık amerikalıların satılık söylemi.
(bkz: iyi olmayacak hasta yorgana değil yastığa sıçarmış)
ellerine sağlık.
(bkz: tsk yı kıskananların fesat teorileri)
doğru olup olmadığı bilinmez ama oranın halkının bir kısmı da terörle iç içe olduğu için bu işten nasiplenmiş olabilir. terör örgütü üyesi sahte imam vardı oralarda. hala halk böyleyken "yok efendim halka gelmiş.", "yok orada insan hakları yokmuş." demek saçmalıktır. önce insan olunsun ve bu ülkeye gerekli bağlılık gösterilip, bir ütopyanın ardından koşmak vazgeçilsin, sonra da oralarda barış olsun.
ee? denilen iddiadır.

(bkz: #2066310)
kimyasal silahın asprin bombası olduğunu zanneden dalay lama'lardır. şimdi soruyorum tsk eğer kimyasal silah kullandıysa hemen fransız danışmanlar falan gelip araştırmalar yapar ama bi sik bulamazlar. öyle kolay değildir yani kimyasal bomba kullanmak... ve senelerce etkisini de sürdürür.
ölen pkklıları geç de habere göre telef olmuş iki at ve sekiz koyun için gerçekten üzüldüğüm iddiadır..
gercek olma ihtimali dusuk iddiadir. gonul isterki o daglara atom bombasi atalim ama bizim hukumette nerede o yurek.
(bkz: ataturk bugun yasasaydi yapacagi seyler)
(bkz: sözlükte sövmek neden yasak)*
Kimyasal Ali bu dingillerin kıçına kimyasal bombaları soktuğunda. ölmemek için o mehmetçiğin kollarına kendini zor atmış olan aynı dingillerin şimdi nankörlük yapması kadar alçakça bir şey olamaz.

Kürtlere karşı Saddam zamanında kullanılan kimyasal silahlardan gördüğünüz zararı azaltmaya çalışan , size yardım eden, kucak açan tek ordu olan TSK yı Saddam gidip ABD ile kanka olunca aynı şeyle suçlamak ne kadar doğru kişiliksiz herif.

Bakalım o ABD gidince ne yapacaksınız. Şiilere, sünnilere, irana, Suriyeye karşı tek başınıza kalınca gene kimden yardım dileneceksiniz.
30 ağustos resepsiyonu'na katılamayan bir dangozun angutça serzenişidir.

barışçıl, demokratik yolmuş, hele senin dağdaki orospu evlatların gelsinler bir silah bıraksınlar, gelsinler bir teslim olsunlar, gelsinler bir vatana ihanetten yargılansınlar, dağda kahpece kurşun sıkan anası anal yoldan ilişkiye giren orospu çocukları hele bir temizlensin, demokratik yoldan devam ederiz anam.
umarım doğrudur dediğim haber. sen allahın dağında benim halkıma saldır öldür ondan sonra birde kimyasal silah kullanıp öldürüyolar diye şikayet et.
eger kullaniliyorsa dogru yapiliyordur saçmalığı bir yana,

kimyasal silahların kontr teror amaçlı kullanılması teknik olarak imkansiza yakın bir hadisedir,

gerilla tabir edilen çok az sayıdaki eğitimli ve hareket kabiliyeti yuksek militan grupların,

bu tip,

atis netligi olmayan,

sadece kalabalık ve durağan gruplar üzerinde etkili olabilen silahlarla hedeflenebilmesi imkansızdır,

sadece mağara baskını gibi çok ekstrem durumlarda mümkün olabilir,

ki bu durumun daha ani ve kesin sonuç alıcı, savaş kurallarına uygun çözüm metodları vardır.* - kimse bu savaş mı diye zırvalamasın aynı kurallara iç güvenlik çatışmaları da dahildir-

kısaca kimyasal silah toplu ve hareketsiz askeri veya sivil hedeflere karşı kullanılabilir teknik olarak , ayrıca kullanımı imza attığımız anlaşmalarla yasaktır.

kimyasal silahlar yüzünden öldüğü iddia edilen hayvanların herhangi bir dokusundan da rahatça tespiti yapılıp batilı dostlara koşturulabilmesi mümkündür.
tahminler üzerinden sadece altından kalkılabilecek iddialar yapılmalıdır.

edit: an itibariyle başlıkları altalta okumak, konuyla ilgili;

(bkz: tsk kimyasal silah kullanıyor)
(bkz: tsk ülkeyi kaosa sürüklüyor)
tsk nın yıpratılmaya çalıtiraşıldığı ve halkla karşı karşıya imiş gibi gösterildiği şu günlerde, yine tsk yı yıpratma amaçlı saçma sapan iddia. iddia demek yanlış olur iftiradır bu.
tsk ve mensupları pkk terörünün en yoğun olduğu dönemlerde dahi bölge halkını her zaman kollamış, gözetmiş. memleketin bekası uğruna çalışmıştır...
(bkz: yav onu boşverde atom vardı atom ona ne oldu)
haber olarak yer alan saçma laf.Ülkenin bölünmesi için elinden geleni yapacaksın, masumları öldüreceksin şehire gelip, dağda askerimize kurşun sıkacaksın sonra orduyu suçlayıp kimyasal silahlaa imha ettiler diye yaygayara yapıcaksın yokyaa. Herşeyin bedeli vardır, çekin cezanızı.
Amerikan uşakları tarafından ortaya atılan açıkça terör örgütünü savunan zırvalama.
güncel Önemli Başlıklar