bugün

askerliğini yapmak üzere girdiği ziraat bankası şubesinden bir top eteklik basmayla çıkan zevatın kendini okşarken kurduğu bir sanı.

şu son bir haftada kaç islamcı terörist tsk kurşunuyla delikli yakıya döndü, bilmezler efendim bu basmalılar...
Hiç ateist birinin askerde terör kurşunuyla öldüğünü gördünüz, duydunuz mu? Yada kemalist, solcu.

Askerlik yaptığım dönemlerden iyi hatırlıyorum, bir alevi kökenli arkadaşım vardı. Bu asker öncesi hayat ta ateistmiş, babası ile sürekli bu konularda tartışırmış.
Lakin şu ezanını sesi ne güzel geliyor diyordu. Bu asker ocağında en güzel şey dinimi tanımamdır diyordu. Birde beni hemen aleviliğe çekmeye çalışmaya başladı uyanık.

Her neyse, şayet doğuya terörle mücadele ye tanıdığınız, ateist yada komünist bir kişi giderde ölürse dinsiz gitti diye endişe etmeyiniz. Çünki şu anda ateistler in tuzu kuru, oraya gittimi ölüm korkusundan iman ediyorlar haklı olarak.

Yani peygamber ocağı, kefen giymiş mehmetçik elbetteki iman edenlerden olacak. Bizde onlara hayran olup aşkı muhabbet duyacağız. Çünki milli iradeyi tanıyan asker ocağı bunu hakediyor.
(bkz: laikçi ne lan mal)
güncel Önemli Başlıklar