bugün

inci sözlük hikayecilerinden biri. nasıl piç oldum anlatıyorum adlı öyküsüyle takip edilesi yazar. hikayenin linki de şu: http://ccc.incisozluk.cc/...sıl-piç-oldum-anlatıyorum
destekli sallayanlardan bence zira üç dört yıl öncesindeki diyalogları nasıl hatırlıyor soru işareti.
ipek ongun'un en büyük rakibi.
üniversite hayatını en ince ayrıntısına kadar inci sözlükte paylaşan inci sözlük yazarı. Takip etmekte olduğum bir çok dizi olmasına rağmen hikayesini okumayı tercih ediyorum, hikayedeki akıcılığı siz tahmin edin. Buradan da kendisini ulu sözlüğümüze davet ediyorum.
hikayesini 8 aydır aralıksız takip ettim panpamdır.

buradan selam olsun kendisine.

ha unutmadan; bi ara şu fizy linklerini kontrol et abi linklerin bazıları kırık.
ayrı şehirlerde aynı dönem neredeyse aynı hikayenin başrollerinde olduğumuz kaliteli yazar nasıl olurun tanımı.
bursanın gururu.
Hikayesiyle bizi kendine baglayan kardesimizdir. Hikayesini bir haftada bitirdim. Simdide finalini bekliyoruz butun bir arkadas grubu olarak. Ama buralari okuyorsa kendinden ricamiz bi e mail adresi felan versede onu sozluk disindan okuyanlarla da iletisim kurabilse.
destekli sallıyor ve tahammül edilemez derecede betimleme yapıyor. arkadaş 86 doğumlu ve 7-8 yıl önceki olayları sanki 1 saat önce yaşamış gibi anlatıyor. yaratıcı bir arkadaş ama yemezler.
Ege üniversitesinde gıda müh okumuş 2008 mezunu panpa. Harika bir hikaye anlatır, betimlemeleri anlatımı hikayeye bağlar kâh kahkaha atarsınız kâh ağlarsınız. Öyle takıntı yaptım ki isimlerin kod adı olarak değiştirildiğini düşünsem de ege 2008 mezun listesini araştırıp duruyorum bu karakterlere ulaşabilmek için. Psikopatça bir şey yapmayacağım sadece görünüşlerini merak ediyorum.

Hikayedeki karakterler nerede kimle napıyor nasıl bir hayatları var çok merak ediyorum. Tsi(yılan demek) panpa kendinden ve hala görüştüğü birkaç arkadaşından bahsetmiş ama tatmin etmiyor. Görünüşleri de aşırı merak konusudur.
galiba çevresine ulaştığım inci sözlük yazarıdır.buldum lan galiba ben bunu.
açık ara farkla geçen yazardır .
Üniversiteye,kızlara,ilişkilere ve bissürü şeye bakış açını değiştirecek efsane hikayenin yazarıdır.
yav amına koyim elinde hikayenin pdf hali olan bir mübarek sözlük yazarı var ise desteklerini bekliyorum. bir el atın muhteremler.
Kızı 1 veya 2 yaşında mutluluklar dilerim. Gıda mühendisi bey * .
geç oldu ama hikayesini yeni okudum. herhangi bir fotosu var mıdır? kendisini merak ettim