bugün

abd'nin yeni başkanının yaptığı açıklama.
buna göre trump yıllık 400 bin dolara tekabül eden maaşını almayacak, sembolik olarak sadece 1 dolar maaş alacakmış.
darısı bizim siyasetçilerin başına.
http://www.ntv.com.tr/dun...ak,wc3iDimRxEOnec0zHb2Vwg
trilyonluk iş adamının sizin 400 bin dolarınıza mı kaldım çapulcular demesidir
büyük hakaret.
Maaş almamayı geçtim, Bizim siyasetçiler o kalan 399.999 dolara talip olmazlarsa yine iyidir.
adamın kişisel serveti 1 sülaleyi yatarak yaşatabilicek seviyede .
benim servetim sadece bu yüzüktür diyeli 20 sene geçti.

şimdi bakıyoruz gemicikler, sıfırla bilal gibi olaylardan sonra neler oldu neler.

ayrıca milletvekili maaşları son oylama ile yine artırıldı.
bizim siyasetçiler işi sadece para hırsı ile yapıyorlar.
Paraya ihtiyacı mı var sanki?
ülkemiz içerisinde sevilmemekte olan adamın yaptığı eylemdir. bizimkiler neyi sever ? maaşı alacak üstüne ihalelerden komisyon alacak üstüne örtülü ödenek olacak sınırsız hemde üstüne ondan bundan gelen "hediyeler" falan filan. ocak dışısın trump ocak..
Alsa ne olur almasa ne olur? Adam zaten milyader. O paraya ihtiyacı var sanki. Şov...
zamanında bunu değil de cem uzanı seçseydik şimdi o da maaş almıyor olurdu...zenginin hali bir başka yahu...
trollün teki olsa da bizim amcık hoşaflarından onur yönünden bir tık daha iyi olduğu ortadadır.
eyvallah adam çok zengin o paraya gerçekten ihtiyacı olmayabilir ama en azından bazı kesimlere 'daha fazlasına ihtiyacım yok' mesajı vermesi bile yeterli.zengin olmasına rağmen açgözlü davranan insanlara bir mesaj olarak görülebilir.
Darısı, aç gözlü, gözü ceplerimizde, üstündeki çuluyla gelip karunla yarışan, antin kuntin işlerin, ali cengiz oyunlarının kompedanı siyasetcilerin başına...
Erdem ne hoş duygular uyandırıyor insanda değil mi? Özler olmuşuz...
Bak Allah' ın hıristiyanı, senin cennete giremez diye fetva verdiğin bu adam, "maaş almam, hizmet ederim "diyor.
Neymiş? Erdemli insan olmanın, dini, dili, ırkı yokmuş di mi...
Gene mi anlamadın? Hayy senin....!!!!
adamın parayı koyacak yeri yok napsın.
Yıllık 400 bin doğlır
4 yılda eder 1.6 milyon doğlır
o da eder turkiş lira ile 5 milyona yakın liras.

Adam o parayı haftada kazanıyor zaten, aç gözlü görünmesine ne gerek var amk...
Kafamızda artı niyet olmadan düşünürsek bence gerçekten takdir edilesi bir davranış olacak.
adamın ihtiyacı yok.
dunyanin en zengin ailesine mensup birisi maas almasi hakaret sayilmali.
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
ne cok amerika sevdalısı varmış.amınakoduklarım.
Bu para adamın çerez parası bile değildir o yüzden kabul etmemiştir.
tarihe adını yazdıracak bir dalyarak doğuyor..

konuya bakışımın özeti budur..
adam zengin zaten o parayami kalmış şov amaçlıdır ama siyasetcilerin çoğu zengin onlar aliyor o baska.
Halkın adamı, hizmet aşığı Donald Trump"on tarihe geçecek hareketidir.
o 4 yüz bin dolarla biz bir ömür geçiniyoruz. hele şimdi dolar 3 30 olmuşken baya iyi para.
1 dolar mı . kesin fetöcü bu köpek.
güncel Önemli Başlıklar