bugün

Trump'ın erdoğan'a iş attığını gösterir.
görsel
omuz insanın en yüksek vücut noktasıdır, beden dilinde kafanın bir önemi yoktur, bu yüzden bir insanın omzuna dokunup, onu elinizin himayesine almanız o kişiye senden üstünüm mesajı vermek demek, bu bilinçaltı bir durumdur ve bilmeyen insanlar bu duruma maruz kaldıkça kendi fikrinden ve planlarından çok sizinkini kabul eder ve yapma eğiliminde olur.
(bkz: Bah hele)
(bkz: Abi beni sev)
"reise dokunmak bile ibadettir" söylemini işitmesi sonucu meydana gelen eylemdir. hangi meczup söylemişti hatırlamıyorum ama trump inanmış demek ki.
Eskiden beyaz show da bir psikopat tiplemesi vardı şşş bakbi diye insanların omzuna dokunurdu bu da buna benziyor.
Dokunmak trump'ın başta grlen jestlerinden biri. Diğer liderlerle olan görüşmelerine bakıldığında bu bariz bir şekilde görülür. Elini veren kolunu kaptırır deyimi ona söylenmiş sanki.
Sadece erdoğana özel bir durum değil yani.
Belki dokunmaya programlıdır.
Kaputaluzmin
Altın kuralı
(bkz: Düdükleyecegin eşegin Önüne Ot koymak)
Onun icin Merkellwe arsının barısık olmasısının sebebi Artık Avrupayı Abd nin deil Alamanyanın düdüklemesidir
Onun hazır olalım her an bi yerden güzel bi abd yragı yiyebilirz.
Tabi bizim yandas ve lagım medyası bunu bakın
abd sadece bizi sevdigi icin bizi dürttü
diye manset atmassa bi sey bilmiyorum.
Sevdiğin insana dokunmak istersin sevmezsen bırak dokunmayı yüzüne bile bakamazsın.

Hatırlarsanız Trump daha önce merkel'in elini bile sıkmamıştı o derece nefret ediyor. Adamın içi dışı bir.

Ayrıca dünya liderlerinin, muhalefetin erdoğan karşısında tavırlarına hepimiz şahidiz. Arkasından atıp tutsalar da karşısında süt dökmüş kedi gibi oluyorlar. Daha önce de söylemiştim erdoğan'da çok farklı bir enerji var onu yakından gören bir insanın onu sevmemesi mümkün değil.

Hayır çadırını ziyaret ettiğinde olanları hatırlayın. Meğer hayırcılar erdoğan'ın gizli hayranıymış.

Bunun dışında merkel en başından beri reise aşık, obama reis'in makas almasından gayet memnundu, putin kanka olarak görüyor, kılıçdaroğlu erdoğan'ı görünce korkudan titriyor.

Resimleri ortaya döktürmeyin şimdi.
https://scontent-mxp1-1.x...bb2502d2e&oe=59B11779
(bkz: tik) dir o tik.
merkel ile arasının kötü olmasının sebebi amerika'ya almanya'nın haraç vermemesidir.
http://www.karar.com/duny...trumpa-borc-cevabi-420772
devlet ilişkileri, insan ilişkileri gibi değildir. herkes geçireceğine iyi davranır, ta ki işi bitene kadar.
tayyip düşmanlığından kafayı yiyen yoktur fakat yalakalıktan örnekte görüldüğü üzere akli melekelerini yitirenler çoktur.
ak şerefsizler beni takip edip seri eksileyeceğine önce kendi götlerini kurtarsın, internetten vatan kurtarılmaz. bir filmin içerisinde yaşıyorsunuz ve bu film bittiğinde geriye dönebileceğiniz bir pozisyon olmayacak. allah da size yardım etmeyecek. her şey kabak gibi ortaya çıkacak ve siz de mal gibi kalacaksınız.
https://www.aydinlik.com....tehlikenin-ustunu-ortuyor
Ben olmasam sen bir hiçsin koçum mesajı taşıyan eylemdir.
Dik dur yiğidim duruşun çakalları korkutuyor demek istemiş ellaaam.
düşülen acizliğe bak amk!

"trump erdoğan'ı sevdi bile"

bu mudur büyük türkiye! bu mudur süpergüç? bununla mı övünüyorsunuz ya, yazık vala yazık billa yazık.
Bi "çek lan elini" duyamadık ama..
güncel Önemli Başlıklar