bugün

trump açıklamasında şöyle diyor:

“I fly a lot, and I mean a lot. No one flies more than me. Listen, I own a jet. I own a 757, beautiful plane, it’s the best plane! If the world were round, believe me, I would know!”

türkçeleştirirsek:

Ben çok uçtum, yani gerçekten çok. hiç kimse benden daha çok uçmamıştır. Dinleyin, benim kendi jetim var. Bir 757'im var, bu en iyi uçak. eğer dünya yuvarlak olsaydı, bana inanın, bunu bilirdim!
ne dangalak adamsınız ya. bilip bilmeden eksiliyorsunuz.

http://cnn.com.de/news/donald-trump-says-earth-flat/

bir dünya kaynak var da en basitini koydum. sonra devam edecem buna.
açıklıyorum arkadaşlar. böyle bir durum var. aslına bakarsanız trump, obama'ya gıcık kapıyor ve o ne derse tersini diyor. obama'nın görüşünü biliyoruz. dünya toparlaktır diyor, düz diyenlerle ağzını yaya yaya dalga geçiyor. o öyle dediği için trump düz dünyayı destekliyor.

trump iklimlendirme anlaşmasından çekildi çünkü halkın üzerine hava kontrolü yalanıyla chemtrails kimyasallar atılıyor. ayrıca dünya ısınırsa antarktika'nın "sonsuz soğuğu"nun er ya da geç serinleteceğini biliyor.

nasa bütçesini onaylarken nasa'yı temsil eden kadının neredeyse suratına tükürecekti. basına yansımadı ama, "bir daha böyle bir bütçeyle gelmeyin" dedi. oradaki 20 milyar dolar bütçeyi sanki cebinden çıkıyormuş gibi hissediyor. ve nasa'nın bir yalandan ibaret olduğunu biliyor.

trump'un kampanyası sırasında düz dünyayı temsil eden "anonymous" grubu kampanya ofisini basıp düz dünya bildirisi dağıttı, düz dünya afişi açtı. trump izin vermese bunlar olabilir mi?

son olarak, trump kampanyasının sonunda, düz dünyacıların argüman olarak kullandığı ve "şeytanın isa'yı bir dağın tepesine çıkarıp tüm ülkeleri gösterdiği" olayı anlatan incil ayetini okudu.

trump düz dünyacıların en sıkı destekçilerinden biridir. fbi'mış, cia'ymış, inlerine gireceğiz inlerine.
güncel Önemli Başlıklar