1. 1.
  http://www.trthaber.com/h...lahlandiralim-352005.html

  silah tüccarları zarar görmesin diye, her yıl yüzlerce insanın ölmesine göz yuman bir zihniyet.
  50 kişinin öldüğü katliamda da trump milletin bireysel silahlanmayı durdur tepkisine "ama o katili öldüren kahramanda silah olmasaydı daha çok insan ölecekti" diyerek salakça bir cevap vermişti.
  önüne gelene silah verilmese zaten o insanlarda ölmezdi.
  zenginlerin daha çok para kazanması, masum insanların hayatlarından daha değerli.

  kahrolsun kapitalizm.
  2 -3 ... hatake kakashi
 2. 2.
  şimdi bazıları bunu saçma bulacak ama yerinde bir öneridir.

  nasıl ki dünya çapında bir nükleer savaş çıkmamasının nedeni birçok ülkenin elinde nükleer silah bulunması, bu durumun diğerlerini caydırıyor olması bir gerçekse, aynı şekilde herkesin silahlanması da aynı şekilde caydırıcı olacaktır.

  herkesin elinde silah olduğunu bile bile gidip öyle kolayca okul basmaya götü yemez kimsenin eğer gerçek bir manyak değilse.
  2 -1 ... ecinni
 3. 3.
  Obama görevi bırakmadan aylar önce yine amerikada bir okula saldırı olmuş ve öğrenciler öldürülmüştü. Obama bireysel silahlanmanın önüne geçmek için elinden geleni yapacağını, bir yasa tasarısını sunacaklarını belirtti. Ama yamulmuyorsam amerikan senatosunda takıldı, olmadı. Obama ağlayarak (timsah gözyaşları veya değil, bilemiyorum) bazen amerikan başkanı olarak her istediğini gerçekleştiremiyorsun, engelleniyorsun diyerek üstü kapalı silah tüccarlarını neden gösterdi.
  Şimdi trump'a bakıyoruz. Bu herifte bir çaba dahi yok. Ulan hiçbir şey yapmayacaksın, bari idareten tepkini koy. Silah tüccarı abilerin daha çok kazansın diye salak salak konuşma. Abd başkanını tüccar olan seçilirse diğer tüccar arkadaşlarını korur pek tabii.
  2 ... mirasss
 4. 4.
  silahla okul basanların zaten gerçek birer manyak oldukları düşünüldüğünde pek bir işe yaramayacaktır. hatta belki ortaya manyak öğretmenler çıkmaya başlar.

  (bkz: sıra dayağı atmak) yerine sınıfı mermiye dizebilirler.
  1 ... tukeneceiz
 5. 5.
  Muhteşem bir Öneri Trump yine zekasıyla fırtına estiriyor.
  ... fotosentezadam
 6. 6.
  manyak işte...sadece manyaklar böyle fikirlerle gelirler. okul mu askeri birlik mi...silah lobisinin adamı o,başka bişey söyleseydi şaşırırdım zaten.
  ... paganviodio
 7. 7.
  mükemmel bir zeka belirtisi.
  ... fuckerfuckera