1. 1.
  Adalet Komisyonu Başkanı, Trump’ın Ukrayna’ya baskı yaparak yetkilerini kötüye kullandığını ve kendisini hesap verilebilirliğin üzerinde ilan ettiğini söyledi.

  Nadler, “Hiç kimse, Başkan bile yasaların üzerinde değildir. ikinci suçlamanın Kongre’nin engellenmesi olduğunu açıkladı. Demokrat Partili yetkili, vekillerin şimdi harekete geçmesi gerektiğini, çünkü 2020 başkanlık seçimlerinin bütünlüğünün tehlikede olduğunu savundu.

  http://www.cumhuriyet.com...e-kullanma-suclamasi.html
  2 ... girabic peter
 2. 2.
  Ne adalet komisyonları var be dedirtmiştir. Biz aynısını desek halk tepki gösterir tüp kuyrukları diyerek gözümüze gözümüze sokar
  1 ... kralina catarim belaya batarim
 3. 3.
  Savcılığı senin gibilerden öğrenecek değiliz. Pardon abd'de oluyormuş olay.
  1 ... huzursuz adam
 4. 4.
  Dıj mihraglar, amerigayı gısganoyollaaa, dönya liderimizi çehemiyolaaar, bah ararun 911'i, hayiin diye gürledi Teksaslı çiftçiler.
  2 -2 ... thebiggraywolf
 5. 5.
  sarı pipiliye sevdalanan vatan hainlerini üzmüştür.
  1 -1 ... solo resital
 6. 6.
  100 sene sonra bile biz bu seviyeye gelirmiyiz acaba?
  Sorusunu akıllara getirmiyor değil.
  1 -1 ... psionictrap
 7. 7.
  Ne kadar çok bilmiş yazarımız var. Amerikada yasaları kapital koyarmış. Amerikada yasaları kapital koysa dünün çarıklısı bill gate'yi kapital sahipleri aralarına alırlar mıydı. Amerikada yasanın üzerinde hiçbir güç yoktur. Eğer trump'un gerçekten yasal bir açığı varsa kan alırlar gerisi tatavada bakkal dükkanı.
  3 -2 ... the sakal
 8. 8.
  trump a görevi kötüye kullanma suçlaması
  -1 ... sualci
 9. 9.
  boş suçlamalardır.

  daha doğrusu boş demeyelim de zamanı manidar suçlamalardır. suçlamanın ne olduğu, doğru olup olmadığı çokta önemli değil. önemli olan ortalığı karıştırmak, seçime kısa bir zaman kala seçmenin aklını karıştırmak, bulandırmak gibi durumlardan ileri gelir. abd'de kural budur. temsilciler meclisi olsun, muhalefet olsun, senato olsun seçime az bir zaman kala başkan'a saldırırlar. varsa açıklarını ortaya dökerler sanki bundan önceki üç yıl boyunca öyle bir açığı-eksiği-hatası yokmuş gibi. biraz tantana olur, ülke içi ve dünyada duyulur aaa falan deriz sonra geçer gider.
  1 ... aeneskral