1. 1.
    son günlerdeki performansını sürdürürse en azılı erdoğan düşmanını bile yakın zamanda erdoğancı yapacak performans çalışmasıdır.
    hele dur bi soluklan yiğidim, tivitlerin cana can katıyor.
    5 -1 ... gogocu
  2. 2.
    (bkz: danışıklı dövüş)

Kendisine oy veren kitle de kaostan besleniyor. Karşılıklı win win durumu var.

Trump a oy verende amerikan çomarları zaten. Kitle aynı.
    5 -5 ... be happy yine yine yeniden
  3. 3.
    Bu teoriye göre akpliler, erdoğan için dünya lideri sözünde haklı çıkıyorlar.

trump ın resmen rte ye çalışması
    7 ... fikri firar
  4. 4.
    her zamanki gibi büyük oyunu gören chp seçmeninin iddiasıdır.
    3 -1 ... taylan meric
  5. 5.
    trump sıçıyor, tayyip cevap veriyor, çomarlar coşuyor dolar kuru ülkenin götüne giriyor. herşey bu kadar basit.
    2 -4 ... munir bey
  6. 6.
    Zaten turpuda seçtiren dünya markamız rte dir. Dolayısıyla minnet duyguları gereği sarı oğlan erdoğana hizmet etmektedir.
    -1 ... sivil
  7. 7.
    doğru başlık doğru söz.

temel sebep bence trump in Türkiye yi kolay lokma sanması dır.
    3 ... liz queen
  8. 8.
    abd'de bugün itibarı ile basın kuruluşu ki hem tüm abd'de hemde eyaletlerde okunan izlenen kuruluşlar trump'a karşı çıkacaklarını ilan ettiler.
    iddiaları erdoğan'ı ve akp'yi kullanıp oy devşirmesi ve seçime hazırlanması . trump'un kendi çıkarları için abd'çıkarlarını zedelediği iddia ediliyor.

ben demiyorum meşhur yobaz ve ve gerici akp yandaşı abdurrahman dilipak'in sözü . akp'yi abd kurdurdu . tabi cia eli ile.
    şimdi abd'nin güdümünde ki bu yapı yani akp nasıl abd karşıtı olur.

dolar'ın 7,49'a yükseldiği gecenin bir öncesi akp gazeteleri membiç'te abd askeri ile tsk askerinin 52 devriye attığını yazıyordu..
    bu nasıl perhiz bu nasıl lahana turşusu.

tabi biz ne yazsak boş,akp'ye oy veren vatandaş böyle görmüyor.
    şimdi iddia ediyorum 10-15 gün sonra bilemedin 1 aya, abd ile ilişkiler düzelecek akp seçmeni abd sevdalısı olacak.

şunu da yazayım akp biraz daha inatlaşırsa ki yapabilir çok kötü şeyler olabilir.

bu arada muhalefet hala aynı gemide.
    1 -2 ... baris hemen simdi
  9. 9.
    Trump Erdoğanı dünyaya rezil ediyo -bu kadar iktidarsız bi tipe kim "dünya lideri " der?

Ayrıca -gerektiğinde biz vatan için düşmanımızla da çalışırız -yeri ve zamanı gelene kadar ....
    -1 ... paganviodio