bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Trump'ın erdoğan'a iş attığını gösterir.
    16 -1 ... ergota mine
  2. 2.
    trump ın ikide bir erdoğan ın omzuna dokunması
    33 -4 ... strawberry blonde
  3. 3.
    omuz insanın en yüksek vücut noktasıdır, beden dilinde kafanın bir önemi yoktur, bu yüzden bir insanın omzuna dokunup, onu elinizin himayesine almanız o kişiye senden üstünüm mesajı vermek demek, bu bilinçaltı bir durumdur ve bilmeyen insanlar bu duruma maruz kaldıkça kendi fikrinden ve planlarından çok sizinkini kabul eder ve yapma eğiliminde olur.
    10 -3 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
  4. 4.
    deplasmana gidiyorsun ve karşılaşacağın her şeye razısın.

bu berberin tıraş ederken değdirmesi gibi. sinirlensende tıraş bitene kadar seslenmiyorsun.

sonrasında ise berber beni sevdi demiyorsun.
    4 ... ekmek arasi eti cin
  5. 5.
    (bkz: Bah hele)
    (bkz: Abi beni sev)
    4 ... sozleriyle alkis alan yazar
  6. 6.
    "reise dokunmak bile ibadettir" söylemini işitmesi sonucu meydana gelen eylemdir. hangi meczup söylemişti hatırlamıyorum ama trump inanmış demek ki.
    16 -1 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    sarıoğlanın uzun adama beslediği derin muhabbetin beraberinde getirdiği hınzırca dokunuşlardır.
    2 ... ibni maymun
  8. 8.
    Eskiden beyaz show da bir psikopat tiplemesi vardı şşş bakbi diye insanların omzuna dokunurdu bu da buna benziyor.
    2 -1 ... flat head
  9. 9.
    Şahsi tespitim; bunun bir samimiyet göstergesi olduğu doğrudur. Ancak samimiyetten daha öne çıkan şey ''üstünlük''. Trump bu hareketiyle Erdoğan'ı kendinden daha aşağıda gördüğünü (bilinç altında) açık ediyor olabilir veya vücut dilini kullanmak amacıyla bilerek (üstünlük kurma amacı ile de) bu hareketi yapmış olabilir. Kesin olarak anlaşılması için işin ehli birinin incelemesi gerekir.

edit: imla
    3 ... rastirusti
  10. 10.
    Trump ın uzuna yazdığını gösterir.
    3 ... mecburi istikamet