1. 1.
  yarılarak gülerek izleyeceğimiz bir olaydır.
  8 -2 ... nardaninciler
 2. 2.
  Demokrasiye aykırıdır.
  1 -1 ... premium sozluk hesabi
 3. 3.
  Sadece Allah tarafından gerçekleştirilebilir. Dünya üzerinde bunu yapabilecek başka da güç yoktur. Boşuna kimse sevinmesin.
  1 -3 ... bexdever
 4. 4.
  dünyaya çok güzel bir örnek olacaktır.
  5 -1 ... strawberry blonde
 5. 5.
  Cumhuriyetçilerin çoğunluğu nedeniyle pek de mümkün gözükmemektedir. Ara seçimlerde demokratlar çoğunluğu ele geçirirse belki azil durumu olabilir ama demokratların tamamının bu süreci destekleyeceği sanılmıyor.

  Kısacası trump'ın azledilme ihtimali, tayyip'in istifa etme ihtimaliyle eşdeğer.
  4 ... carmencita
 6. 6.
  Umarım gerçekleşmez. Abd böyle saldırganlığa ve ayrıştırmaya devam etsin, kendi sonunu hazırlasın. Yok olsun, kahrolsun terörist ülke abd.
  2 ... ismailbert herkelstein
 7. 7.
  semerci değişir sadece.
  1 ... fikrimfirarda
 8. 8.
  inşallah olmaz dediğim olaydır.
  Çünkü Trump şu an en çok zararı Amerika'ya veriyor. inşallah vermeyede devam eder.
  Türkiye'ye gelince, Amerika'da başa kim gelirse gelsin, bizim için iyi birşey olmaz. Hatta gelen gideni aratabilir bile.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 9. 9.
  Trumpı kimse alamaz Amerika liberalizm ile yönetiliyor ülkeye para kazandıran kişiyi mi yollucaklar? Liberalizm isterse ortalığı kan gölüne çevirsinler ben parama bakarım der.

  Sizce bu adam neden böyle yapıyor ortalığın karışması neye sebep olur? Askeri önlemlere. Yani silahlanmaya silah sanayisine yarar.

  Dünyanın silah pazarı kimin elinde? Amerika-rusya.

  Yani Amerika'ya para getiren o adamlardan alacaklar silahları yine her şekilde kazanan Amerika olucak. Kuzey Kore başlığına yazdığımda eksiliyorlardı bu adamı silah satışını artırmak için kullanıyor dedim adamlar güney koreye silah sattı sonra kuzey koreyle anlaştı şimdi hiç atar gider yapıyor mu Kuzey Kore?

  Bu işler böyle yürüyor. Ortalığı karıştır paranı al. ABD de Obama'yı neden sevmiyordu sermaye sahipleri? Ortalığı az karıştırıyorsun diye en son çay partisi olayı oldu işte. Obama da mecbur biraz daha saldırgan politika sergiledi.

  Trump ise hep saldırgan politika sergiliyor. Tam ülkedeki lobicilerin işine geliyor hiçbir şey olmaz bu adama.
  1 -1 ... keyf kahyasi
 10. 10.
  O kadar kolay olacağını sanmıyorum zira herife oy veren de az değil. .
  ... vigilante8