1. 1.
  abd demokrasisinin geldiği noktayı göstermesi açısından hayret uyandıran bir durumdur.

  keşke bizde böyle demokratik bir ülke olabilsek. evet.

  http://www.mynet.com/habe...mp-a-kufur-etti-4018088-1
  6 -3 ... ecinni
 2. 2.
  koskoca abd seçilmiş başkanına küfür eden terbiye yoksunu tiptir. beğenirsin, beğenmezsin televizyonda bu şekil konuşmaya hakkın yok. hareketleri de o kadar şov kokuyor ki iğrendim resmen. umarım bundan sonra çıkacağı tek canlı yayın instagram canlı yayını olur televizyonda işi yok böyle halka saygısız tiplerin. burda da erdoğan'ı sevmeyen çok insan var ama kimse çıkıp televizyonda adama sövmüyor açık ve net.
  -5 ... public agent efsanesi
 3. 3.
  --spoiler--
  burda da erdoğan'ı sevmeyen çok insan var ama kimse çıkıp televizyonda adama sövmüyor açık ve net.
  --spoiler--

  çünkü burada o demokrasi yok bebişim, olsa sen o zaman gör nasıl şenlik oluyor.
  7 -2 ... ecinni
 4. 4.
  Bu gibi durumlara gelişmiş ülkelerde tepkinin az kalması cezai yaptırımları pek olmaması demokrasiden ziyade koltuğun sağlamlığındandır. gelişmiş ülkeler özellikle abd gibi dengeler pek değişmez. istediğin kadar küfür et eylem yap. koca bir dağın ufacık taşının yanındaki karınca toluluğu gibi farkedilmezsin bile. ama bizim ülkemizde hitap edilen kitle, var olan bilinç aynı değil. biri küfür etse domino taşı gibi etki yapar. biri olay başlatsa saniyesinde izmirden ığdıra yayılır. ve bizim ülkemizde koltuk hiçbir zaman sağlamda değildir her an bir darbe olabilir var olan güçler değişebilir... bizdeki demokrasi kavramını övmüyorum ama bel altı derecesinde de küfür etmenin demokrasi adı altında övülmesine de karşıyım bizim mevcut yapımız aşırı demokrasiye de gelmez zaten ipleri sağlama almakta yarar var. en ufak gevşeklikte bu ülkede neler olmaz.
  2 -2 ... amuniyimgardas
 5. 5.
  bizdeki sözde müslüman özde batı köpeği tırreklerden daha yiğit adamdır.

  not 1: esad'ın amk. gebersin umurumda değil.

  ama dün ırak'ı parçalayanlara dua edenler bugün aynısını suriye için yapıyor, sonra iran...

  böyle böyle batı köpekliği. hani ırak'ta kimyasal silah vardı nerede yok, ama ırak bombardımanına da bizim dinciler ilk desteği verdi. namusuz amerikan askerlerine dua ettiler...

  şimdi öso denen koyun sürüsüyle birlikte, amerikan ve körfez iti araplarla suriye'nin parçalanmasına alkış tutuluyor...
  2 -1 ... hayis zayeb
 6. 6.
  kahretsin demistir o.
  1 ... elit tiki
 7. 7.
  --spoiler--
  bu gazetecinin yaptığı terbiyesizliği salyası akarak izleyenler aynı imkân bizim ülkede de olsa diyorlar ama internette her gün kat kat fazlası yazılıp çiziliyor.
  --spoiler--

  ah sadece internetle kalsa be kardeşim, kahvehanede, işyeri servisinde, otobüste vs duyduklarımızı işittiklerimi bir bilsen sen. Ne ölmüş anası kalıyor, ne bacısı ne evladı. Valla millet fena dolmuş durumda.
  1 -1 ... ecinni