bugün

salondaki amerikalıları gülme krizine sokmuştur. bu trump'ın ypg lileri kullandığı yetmiyor gibi bu insanlara da iyisiniz muhteşemsiniz diyerekte gaz veriyor.

kürtler için o topraklar onların diyor, gaza gelen pkk ülkemize saldırıyor. sonra küsküyü yiyip foşik tece, biji trump diye bağırıyorlar.

https://twitter.com/AvMeh...tatus/1047749253437841409
ilkel, ilkeli sever kara sarı farketmiyor.
trump açıklaması.

şayet kaka bizim düşmanımız olsaydı ona da dünyanın en güzel yiyeceği derdi.
görsel
Kesin zikecekler.
burada önemli olan konu: bahçeli nin ne fikrettiğidir. ki bahçeli bölücünün başıdır. bahçeli bu medyanın ekmeğine yağı sürendir. ki kürt ve türk birdir. ne gerek varki bölünmeye.
dalga geçiyor.
kimse skmeyeceği eşeğin önüne ot koymaz.
görsel

bir gazeteciye şöyle seslendi.
kürt dediğiniz arap : arap dediğiniz kürt ise mantıklı gelendir.
amerika ile kürtler arasındaki ilişkiyi tıpkı yüzüklerin efendisindeki gollum - yüzük ilişkisine benzetiyorum.

yüzük : amerika
gollum : kürtler

yüzüğün kendi iradesi vardır ve istediği zaman sahibini terk etme yetisine sahiptir. ama bunu yapmayarak seneler boyunca sahibinin bir nevi kanını emer , ruhunu sömürür , delirmesine yol açar. amerika da aynı manipülasyonu kürtler için uyguluyor. seneler boyunca onları kullandılar , fitillerine kibrit çaktılar , sömürdüler.

ama filmde ne olduğunu hatırlıyorsunuz değil mi ? yüzük gollum'a uzun bir hayat bahşetmişti ama en sonunda kıçına tekmeyi basıp onu terk etmişti . birebir aynısı . vallaha gülerek yazıyorum .
tacizci, yalancı verdiği sözleri tutmayan, ırkçı bir insanın sözünden doğru çıkar mı hiç.
Samimiyse kürtlere vize uygulamasın.
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
o zaman değiş tokuş yapalım biz kürtleri verelim siz zencileri verin moruq.
Kurds are excelent goat fuckers diye icinden devam ettigi konusmadir.
trump çıkarcıdır bana göre hiç bir ırk mükemmel degildir iyi olan temiz olan insandır ırklar degil.
Katılıyorum kürtler mert muhteşem insanlar türküleri de güzel.
Sikmeyeceğin eşşeğin önüne ot koymamak atasözünü akla getiren söylem.
Çevirmende herhangi bir puştluk yok ise 'orası onların toprağı' gibisinden bir cümle kuruyor, orası derken türkiye sınırları içerisindeki bir toprak bütünlüğünün kime ait olacağını belirleyecek kadar aklını yitirmiş olamaz farklı bir hayali kürdistan bölgesinden bahsediyor ki, bu eşekler kucağımızdan inmesinler güzel sikiyoruz salakları politikası yapmış. kürtler ile abd'nin ilişkileri nasıl bir boyut kazanacak diye bir soru mevcut bu da çok kafa karıştırıcı kürtler ne zamandan beri ulusal devletler ile ilişki halinde? kürt kimliğini kim takar da masaya oturup politik ilişkiler kurmaya çalışır kafamda deli sorular nasıl bir video bu ya (bkz: swh)
soru soran şizofrene bay kürt diye hitap ederken taşak geçiyor sandım sonra birden eyyam politikasına girdi bizim için öldüler ama aslında kendileri için öldüler diye saçmalamaya başladı değişik işler dönüyor vesselam.
abd'nin suriyedeki üssünün dibindeki iran (ordusunu kürtlerden kurdu, müttefikleri iran da yerin altında gizli tutulan askdri üsler kurdu) ve de türkiyenin doğusundaki iran bunların canını okuyacağından trump öyle der. ki iran dediğiniz ülkenin güçlü olmasından dolayı abd ile antlaşma yapacak gibi gözüküyor. ya da kürt dediğiniz araplar dır, pyd arap birliği olmalı nitekim çoğu ışidden beslenen bir militan a'ltyapı' sı. budur ki sultan trump un övgü dolu sözleri.
Bis Kürt ile iki dakika yanyana durmadığını gösteren açıklama.
trumpın üstün kürd ırkına hak ettigini söylemesidir, faşişt türkolar anca ırkçılık yapsınlar.