bugün

Evet arkadaşlar az önce kara erik bayanı turuya şapşik dedi sonra da birbirlerine azcık yürüdüler. Bence artık herkes itiraf etmeli bu aşkı.
kara erik sikini keser onun.
görsel

ikisinden de, karşılıklı Güzel etkileşimler alıyoruz. hadi bakalım hayırlısı.
uzaktan biraz izleme fırsatım oldu da kendini çok beğenmiş. sözlük erkeklerine kekolar filan diyor . kardeşim sen bu keolar dediğin adamlarla takılıyorsun sözlükte bu neyin havası. bir ehliyet aldı 2 ay ehliyet muhabbetini dinledik . abi insan biraz mütevazi olur . sonra millet haliyle birşeyler yazıyor hemen sizi cimere şikayet edecem felan . yok abi yok kalsın . bu kız beni aşar. her şeyden önce benim kadınım mütevazi olacak .
Yaaa oooffff arkadaşlar boş musunuz cidden çok merak ediyorum?

True nin benimle benim de true yla işi olmaz.

Ayrıcaaaa (#45411294)
Kaç gündür ne kendimi beğenmişliğim kaldı ne kibrim ne egom. Şuraya bak. Yazdıklarımı beş yaşındaki çocuğa okusanız o bile ciddi söylemediğimi anlar ama siz anlamıyorsunuz.

Hem ben ehliyetimi alalı bir seneden fazla oldu, o zamanlar da o entryleri komiklik olsun diye yazıyordum ama true nin içine dert olmuş. Yazık.
Arkadaşlar benim b sınıfı ehliyetim var ahdhehs evet.
Bu olaya ben vesile oldum lan çok duygulandım.

Geçen gün boş verin puantiyeliyi true kara eriğin tam hayalindeki hed höd dediğinde emredersin karıcım diyecek koca demiştim. Hayaldi gerçek oldu. Ühü ühü.
dün söyledim hala uzatıyorsunuz. erik bunun sikini keser.

olmaz yani ayrı dünyaların insanları.
Kavga ediyorlar kesin oldu bu iş.

Hadi hayırlısı. Ehehe
Hayırlısı olsun dediğimiz birleşme.
Çağırırlarsa altınımızla geliriz, takarız..

görsel
arkadaşlar çok gerginsiniz bence bir papatya çayı için birlikte.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.