bugün

Aslında valla tam tersi olsaydım one night stand ım olmasını isterdim içerdik bütün gece.
Boğaz true da attırsın mı özel yatıyla? siz aşk nedir, Sevgi nedir bilmez misiniz? adam karısını banyoda yıkıyor, sahipleniyor, ATM'den para çektiğinizde poponuza bakmasınlar diye arkanızda duruyor daha ne yapsın istiyorsunuz anlamıyorum...
eflak ve boğdanı da ister bu kız yakında uzak dur true hemşehrim.
True da onlar olsa... Ziktiği hatun burdan bağdata yolu olurdu.
Artık 3 - 4 de serbest nasıl olsa. O kadar yıl beklemiş. Toplu ikramiye gibi 3 tane alsın bence.
Düz duvara tırmanmıştır şimdi ayıp etmişsiniz.
True nun dubaili bir Arap prensi olduğunu bilmiyordum. Bilseydim, aynı maddelerle ben evlilik teklif ederdim.

Ya da etmezdim. Ne de olsa para her şey değil ahahajah.
Küçük kaynarca anlaşmasının maddeleri gibi bir evlilik teklifi.

(bkz: swh)
true evlenemzse sözlüğümüzün bereketi kaçacak ve ondan sonra kimse evlenemeyecek, durum hem ciddi hem de vahim.
Bu antilopu hâlâ çözememiş olmaları çok ilginç!
Adam erkeğin o*spusu işte! Hani böyle erkekler arasında dedikodu yapan kaşarlar vardır ya. Aynısı işte! Tüm özelliklere sahip. Bu çocuğun içinde gram adamlık yok!
lan adam tescilli kaypak hala anlayamadınız mı?

mert ve dürüst adamdan korkmayın gerçekten size zarar vermez.
Şaka amaçlı bir teklifti bu sadece. Bu konuda ciddi olduğumu mu sandın.

Hemen de, Pusuda bekliyormuş beyefendi. saniyesine açık oylamalar. Bu kız sürekli benimle uğraşıyor demeler. Evlilikten bahsedip yan yan kaçmalar.

Cidden anlaşılması güç bir insansın sen true. Bunu Bir kez daha öğrenmiş olduk..
true o kadar parayı bulsun sana bakmaz zaten bu gerçeği atlamayalım.

yani togg a yazılır gibi bana yazılır.
Ama bacım yanlış anlama ama gerçek feministlik bu değil.
ikinci tura kalmasın

Sesli güldüm *
ikinci true'a kalmasın hemen evlenin...
True ya yapılan koşullu bir evlenme teklifidir. *

Cok bi şey değil, içerisinde hizmetçileri olan, Denize sıfır bir villa, bir yazlık, son model Mercedes, veee.. son olarak limitsiz kredi kartı istiyorum. Bu isteklerim onaylanır ve yerine getirilirse belki düşünebilirim.

Tabi tip olarak da, uyumlu bir çift olmamız gerekiyor. Ortamlarda alay konusu olmak istemem açıkcası. *
(bkz: inanma seni sikecek)
hayırlı olsn.
biz nasıl true nun rüyasının içine girebildik böyle?
Bütün koşullar sağlandı ve bunlar evlendi diyelim bunların gerdeğinden bir köye bir aylık elektrik çıkar.
True olum bu fırsat bir daha ayağına gelmez yapış hemen bence. Aksi takdirde Arizona da tek dallı kaktüs gibi kalacaksın ortalıkta. Hemen yapış.*

Edit: çiçek çikolata yaptırmaya gidelim arkadaşlar hemen.
Bu karıyla evlenilmez.

Evinizi başınıza yıkar maazallah.
Dün gece sözlükte yaşananlar ve kimse tarafından bilinmeyen gizli olaylar neticesinde hortlayan bi başlık olabilir. Bu devirde kimseye güvenilmiyor ayol.
Bu başlığı bir amme hizmeti olarak ilk ben açmıştım aslında. Bir müddet sonra, başlık ne hikmetse silinmişti. Şimdi tekrar aynı başlığı gördüm, silinmemiş, şaşırdım. Garip işler dönüyor bu sözlükte.