bugün

Devlet televizyonunda yemek programı sunan türbanlıdır.

Neden kapandığını bilmiyor galiba yazık vallahi.

Erkeklerin dikkatini çekmemek için başımı kapatayım ama boyalı yüzüm ve renkli örtümle milyonlarca kişinin karşısında program sunayım.

Vallahi helal gülüyorum.
Açık sunuculardan daha makyajlı ama ilik gibi kadın.

http://misafirimvar.tv/
Fotoğraf vermeyen din kardeşlerimi buradan kınıyorum.
Burcu Çetinkaya değil mi o?Eski rallici.

Edit:Soyadı değişmişti sanırım,aşiretlerden birine gelin gitmişti.Burcu Kalyoncu olmuş galiba.
Programın açılışta ki tanıtımında sunucunun isminin yazmaması elzem bi olaydır. Evet sonunda da yok.

Edit: (bkz: Nermin gül)
Türbanlıysa size ne amk. Dötünüze mi girdi o türbanı. Bi insanı türbanı var diye akpli olarak fişlemek nedir ak. Nasıl başlık açacağını şaşıran zavallı bir karakter spotu işte.
birkaç sene öncesine kadar başının açık olduğuna kalıbımı basarım. devlet kurumlarında, belediyelerde, müşteşarlıklarda sırf ikbal uğruna hiç ummadığım kadınların kapandığını görüp şoka giriyorum kaç senedir. ablanın vücudunun muhtelif yerlerinde erotik dövmeler var, ot, toz ne varsa içmiş, her türlü cinsel fantezilerin içinde bulunmuş. ama zamanı gelince öyle bir makyevelist tavır takınır ve islamiyeti yeniden keşfeder ki şaşar kalırsınız.

son dönem türedi müslümanların ama özellikle kadınların geçmişini azcık kurcalayın buna benzer şeyler göreceksiniz. fırsatçılığın iliklerimize kadar hissettirildiği ülkenin adıdır; türkiye.
süslüman olan kadındır.
o'nun dini o'na, benim dinim bana anlayışında pek de fazla şeyetmemek gereken durum.