1. 1.
  https://www.change.org/tr...in-yay%C4%B1n-yaps%C4%B1n adresinde bulunan kampanyadır.

  --spoiler--

  Gün geçtikçe, TRT ekranlarında sürekli olarak iktidarı destekleyen, kendi ülkesindeki haberlere değersiz gözüyle bakıp alakasız ülkelerdeki yalan yanlış bilgileri haber diye ülkeye pazarlayan bir kurum haline geldi. TRT' nin yayın kalitesi yapısındaki kadrolaşma yüzünden halkın huzurunu bozacak bir şekilde "Hamile bir kadının dışarıda gezmesi terbiyesizliktir" cümlelerini yayınlayacak kadar düşmüştür.

  TRT, özellikle TRT1, TRT Haber, TRT Türk ve diğer haber içerikli kanallar yayın kalitesine çeki düzen vermeli, kaliteli ve güvenilir bilgiyi Türk halkına aktarmalıdır. TRT nin asıl amacı bu olmalıdır. Halktan TRT Payı adı altında alınan tüm vergilerin geri ödemesi yapılmalı, bunan sonraki günlerde de TRT için kesinlikle tek bir Türk Lirası vergi alınmamalıdır. Bu durumda kendini karşılayamayacak hale gelirse de özelleştirilerek kar sağlayacak bir kurum haline getirilmelidir. Çünkü TRT bu haliyle Türk Halkının omuzundaki bir kamburdur.

  --spoiler--

  ama mantıklı ama mantıksız. Bir yerden başlamak lazım. Sustukça ağzımıza sıçıyorlar. Yüzümüze gözümüze daha fazla bulaştırmadan bir dur demeli.
  2 ... anlasmali ogretmen
 2. 2.
  duyarlı herkesin desteklemesi gereken kampanyadır.
  ... anlasmali ogretmen