bugün

biri öper, bin çiçek doğar.
Şanslı adam.
Ben olsam yayını kestirip kızın peşinden koşardım.
Yurt dışında böyle şeylere sıkça rastlamak mümkün.
hadi ben öptüm diyelim deli dana gibi bağırıp rezil ederse napim.
Yine Türk kadınları gömülmüş. Peki bu kızlar mesela instagram'dan diğer erkekleri takip edip like verse napacaksınız çünkü işler orda öyle yürüyor da.
biz bunları zamanında buralarda söyledik. herkes bizi eksi yağmuruna tuttu. tekrar ediyorum buradan. türk kızları pişmanlıktır. bir rus kızıyla tanıştığınız an sizi mutlu eder, size iyi hissettirir.
Düzgün bir youtube linki yok mu yahu? Lanet lanet sitelerden izlemek zorunda kalıyoruz.
Trt.com.tr
canlı yayından sonra spiker köşe bucak o kadını aramıştır.
bulmuş mudur acaba.
Kadın spiker/yorumcu/muhabir erkek taraftar tarafından öpülse tacizdi. Olayı bundan farklı göremem.
ulan bizim kezban türk kızlarına selam versen ayyy sapık diye anirmaya başlarlar..

rus kızı gelip tanımadığı adamı öpüyor

vay amk..
Ben bunu boşuna demiyorum.

Rusça öğrenip o kıza yürürdüm.

Ah ah.
Ruslar soğuk insanlardır. Geçen bbc de gördüm Sırf dünya kupası için organizasyonda çalışan personellere gülümseme dersi veriliyordu. Çünkü rus halkı gülümsemez. Öyle ki Moskova sokaklarında birisi gülümsedi diye polisler yanına gelir kimlik kontrolü yaparmış nedenini sorunca da çünkü gülümsüyorsunuz cevabını alırlarmış. Rus organizetörler böyle soğuk içe kapanık bir toplum izlenimi bırakmamak için topluluk içine karışıp bilhassa kamera fırsatı yakaladığında bu şekilde küçük sevimli aşüftelikler yapmak için bu tür insanlar görevlendirmiş olabilir. Bence çok makul. Çağ reklam çağı.
Umrumda değil.
güncel Önemli Başlıklar