bugün

Reis, Başkan apo'nun heykelini dikecek galiba.

https://twitter.com/M_SLK.../1142170414417948672?s=19
Şerefsiz, omurgasız, vatan haini akitler tarafından sessizlikle geçiştirilmeye çalışılan rezalet.
2. Açılım başlamış haberimiz yok amk.

--spoiler--
PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın 23 Haziran'a ilişkin çağrıda bulunmasının Anadolu Ajansı tarafından servis edilmesinin ardından bir skandal da TRT'de yaşandı. TRT Kürtçe kanalı , Ergenekon ve Balyoz davalarında “gizli tanık” olarak Türk Silahlı Kuvvetleri’ne kumpas kuran ve elinde yüzlerce asker ve vatandaşın kanı bulunan Abdullah Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan’ı ekrana çıkardı. Osman Öcalan’ın gizli tanıklığı ile yüzlerce Türk Subayı haksız yere suçlanmış, Osman Öcalan mahkemelerde gizli tanık olarak ifadeler vermişti.

Osman Öcalan TRT Kurdi’de yaptığı açıklamada abisi Abdullah Öcalan’ın istanbul Seçimi çağrısını yeniledi. TRT Kurdi’nin yaptığı haber, “Abdullah Öcalan imralı’da bir mektup yazdı ve mektubunda HDP istanbul Seçimi’nde tarafsız olsun” diyerek başlarken mikrofon uzatılan Osman Öcalan, “Ekrem imamoğlu ciddi bir mesaj vermedi Kürtler için. Elinden geldiğince Kürtlerden kaçtı ve kendini onlardan bağımsız tutmaya çalıştı. Kürtler için CHP’nin hiçbir projesi yoktur” dedi.
--spoiler--

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/...kardesi-ye-cikti-5191770/
akp devrinin rezaletlerinden biri .....
soros'a, pkk'ya ve feto'ya yanlayan muhalefetin bir diğer papağan söylemi.

abisi orospu çocuğu diye "hdp'ye oy vermeyin" diyen kardeşini aynı kefeye koyan kimlere oy verdiklerini görmeyen muhalifçiklerini görmemizi sağlamış olay.

bu konuyla kaftancıoğlu olayının üzerini örtemezsiniz sayın sorossporlu muhalifçikler.

aklınızı başınıza alın oğlum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.