1. 1.
    başkası adına utandığım gerekçedir.

trt nin eurovisionu yayınlamama gerekçesi

siz trt olarak oraya çıkan insanların çüküne bakıyorsunuz demek ki performansları sizin için pek önemli değil.
    8 -8 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    kendi dahil olamadığı şeyi yok sayma kafasından ne zaman kurtulacak bu ülke çok merak ediyorum.
    ulan cinsiyeti belli olmuyor dediğin insanın taş gibi sesi var. ne zaman insanların bize kusurlu gelen yönlerini değil de gerçekten güzel yönlerini görebileceğiz biz bu memlekette?
    4 -3 ... nammu
  3. 3.
    trt'yi uzun süre sonra ilk defa takdir ettiğim gerekçedir. bu ucubeleri seyretmek zorunda değiliz.
    3 -12 ... caranthir
  4. 4.
    (Bkz:trt den skandal eurovision açıklaması)
    ... lennonmccartney
  5. 5.
    bu kafaya para vermek istemiyorum. ya amk dersinki biri damarlarıma kızgın şiş geçiriyor. haram zıkkım olsun hakkım. sizi de sizi yöneteni de...
    3 -1 ... lan senin de nickinin de amk
  6. 6.
    TRT'DEN Bülent Ersoy hanımın tüm müzik kayıtları silinsin o zaman. Bu çocuklar demeyecek mi "bu kadının adı neden Bülent?anne" diye. Maksat çocuk psikolojisi ise Tamamen adaletsizliktir bu. Hoş bu sakallı ablayi savunma gibi bir derdim yok. Bülent hanımın sesine de saygı duruşu gerekir. Sakallı ablayla kıyas bile ayıptır Ersoy hanımın sesine. ona böyle bir şey yapılması kabul edilemez. Bu sakallı ablanın durumu için de aynı. Tercihtir.saygi duyuyor ben. Karar saçma ve adaletsiz olmuş.
    4 -1 ... irradiance
  7. 7.
    TRT nin çapsız insanlar tarafından yönetildiğini gösteren gerekçe.
    -1 ... portatif
  8. 8.
    tebrikler trt. bizim ne işimiz var ibnelerin yarışmasında. eurovision bizim kültürümüzle taban tabana zıt. sonuna kadar trt'nin yanındayız.
    1 -1 ... seruven44
  9. 9.
    Ulan katılmıyorduk iyi de neden yayınlamıyorsunuz?
    ... n dakota
  10. 10.
    kaynak belirtilmeyen gerekçetir.

ben bu aptal yaratıklardan bıktım artık. ulan salak ulan gerizekalı çok mu zor kaynak eklemekte sikko bir paint terk görsel ekliyorsun. bak dedigin dogru veya yanlış demiyorum yaptıgın ahmaklık ve ahlaksızlık modlar buna bir engell olmalı.l

aslında gerçek nedene gelirsek.

eşcinsellik, siyonist propaganda, ahlak anlayışına aykırı içerikler ve mesajlar, şarkı yarışmasında olması gereken ses ve beste yarışmasından öte her türlü siyasi, dini, ideolojik propaganda.

böyle uzayıp giden bir listesi var begenemeyen de bir güzel siktirip gidebilir.

ülke sizin degil zira.
    1 -4 ... ali sukru bey