1. ?.
  2010 yılının Mayıs ayında Norveç' te gerçekleştirilecek olan 55. Eurovision Şarkı Yarışması' nda, türkiye' yi emre aydın' ın temsil etmesidir.
  2 ... esuma
 2. ?.
  emre aydın iyi bir müzisyen olmasına karşın eurovision formatına oldukça ters düşen bir tarzı var. formata uygun bir parça ile katılırsa başarılı olur ama tarzında diretirse işi çok zor...
  2 ... ozz le grand
 3. ?.
  böyle bir organizasyona hayko cepkin gibi sıradışı bir müzisyen katılsaydı türkiye'nin başarılı olma ihtimali daha yükseklere taşınırdı.
  emre aydın'a başarılar.
  1 ... haykopatdemosh
 4. 1.
  türkçe'yi katleden emre aydın'dır. ingilizce söyler büyükçe bir ihtimal onuda katleder.

  ölşem ölşem!
  8 -1 ... bambu
 5. 2.
  kuzey ülkelerinin sürekli birbirleriyle çiftleştikleri gerçeği göz önündeyken, emre aydın'a başarılar dilemekten başka elimizden gelen birşey yok. liseli ergen fanları mtv ema'daki gibi oy yağmuruna tutarlar kendisini umarım...
  ... skinnyman
 6. 3.
  sevindiğim durumdur. niye mi? bu vesileyle, emre aydın çektiği acıları tüm dünyaya duyurma şansı yakalamıştır, belki o zaman rahatlar bizler de kurtuluruz.

  hangi dilde söyleyeceğini tartışmaya bence gerek yok. türkçe söylese türkçeye benzemeyecek, ingilizce söylese adamlar muhtemelen taşşak geçecek. en iyisi kimsenin bilmediği bir dil bulsun, şarkıyı o şekilde icra etsin. yoksa zor.

  bıktım senden emre (b)aydın. bıktım. bak eurovision'a da çıkıyorsun, acıların dinsin artık. rica ediyorum.
  4 -1 ... bad trip
 7. 4.
  bayıltacak bir durum.
  ... esuma
 8. 5.
  aralık ayında kesinleşecek olan adaydır. son dedikodulara göre emre aydın'dır. doğru olmamasını umut ediyorum. zira emre aydın canlı performans konusunda başarılı değildir en azından diğer adaylara göre. ayrıca emre aydın'ın ciddi telafuz problemleri vardır.
  2 ... this is from mathilda
 9. 6.
  emre aydın, şebnem ferah ve manga'dır, adayları. bu 3 adaydan biri seçilecektir en yakın zamanda. format olarak manga'nın daha başarılı olacağı bir yarışma olduğu açıktır aslında. diğerleri belki daha iyi iş yapsalar bile sonuç çıkmayacaktır. ha s.kindirik bir yarışmada sonuç çıksa ne çıkmasa ne aslında ama fazlasıyla mutlu oluyor bizim insanımız. hadi hayırlı traşlar olsun bakalım.. *
  1 ... parafraks