1. ?.
  vicdanı olan herkesin "tarafsızlık" ve "objektiflik" esaslarını ayaklar altına aldığını ve devletin değil, siyasi iktidarın borazanı ve bir kesimin sözcüsü ve üstelik bunu karşıt görüşte milyonlarca insanımızın da ödediği elektrik faturalarından aldığı büyük parasal kaynağı onların aleyhine bu işlere harcayan gerici bir kurum olduğu gerçeğini göreceği açık iken, aksini iddia etmek mümkün değildir.
  2 ... zarbut
 2. 0.
  --spoiler--
  yaptığı kaliteli programlar, tarafsız, objektif haberciliği ve yayınlarıyla
  --spoiler--

  trt'nin yaptığı beyin yıkamanın sonuç vermeye başladığını görüyoruz efendim, tamamen iktidar partisinin yayın organı haline gelmiş; vatandaşın vergileriyle dönen kurumun vatandaşa akepe propagandası olarak hizmet vermede açık ara en kanal olduğunda anlaşalım.
  1 -1 ... sinirlenmicem
 3. 1.
  şubattan dolayı doğru olabilecek önerme. ayrıca tabi ki leyla ile mecnun.
  1 -1 ... e z e l
 4. 2.
  Dogru olabilecek bir onermedir. Tarafsiz olmasini falan da kimse beklemesin yani, trt bu. Hangi hukumet gelirse onun tarafindadir trt. Bunun yaninda trt turk'un de hakkini yememek lazim. Gercekten cok kaliteli yayinlar yapiliyor.
  1 -2 ... okudundaneoldu
 5. 3.
  Olması gerektiği gibi yönetildiği sürece güçlenecek fikirdir.
  Neydi o eski Trt..
  -1 ... snorland
 6. 4.
  açık ara kavramına yeni bir bakışın oluşması sonucudur.
  ... vivendi
 7. 5.
  (bkz: seksenler)
  (bkz: avrupa avrupa)
  (bkz: leyla ile mecnun)
  (bkz: şubat)
  neredeyse yaptığı dizilerin hepsi güzel.oyuncular iyi seçilmiş, kaliteli yapımlar.reyting sistemine dahil olmayan bir kanal olduğu için reyting alma hevesiyle gereksiz klişele fazla yer vermiyor. her hafta yeni bir dizi başlatıp iki bölüm sonra final yapmıyor. bu tür sebeplerden ötürü trt'nin türk kanalları arasında en iyi kanal olduğu doğrudur.
  2 -1 ... meteorzede
 8. 6.
  haber ve tartışma programlarını çıkarırsak evet diyorum.
  2 ... ceogen
 9. 7.
  eğlence kulvarında en iyisidir, komedi dizilerine aç kalmış türk halkının, bu ihtiyacını karşılamasından dolay öyledir.

  diğer kulvarlar tartışmalıdır.
  ... kolsuz kapi
 10. 8.
  Haberciliğini değerlendirmenin dışında tutarsak çok doğru olan önerme. Yaptığı diziler gerçekten çok güzel. Ne kanal d, show tv gibi kanalların aşırı avrupai yaşam tarzını özendiren dizileri gibi, ne de stv'nin yayınladığı hurafelerle dolu yobazlık kokan diziler gibi. Tam da sokaktaki insanları betimleyen diziler hepsi. Özellikle de leyla ile mecnun ve şubat.
  2 ... fistingci sahap