bugün

Begenmiyorsan netflixte atiyeyi izle.
masumlar apartmanı bu algıyı yavaş yavaş değiştirmektedir.
yalida , köşkte gecen holding sahibi adam fakir kız iliskisi arasinda kalan fox ve kanal d dizilerine göre daha samimidir.
Masumlar apartmanı ondan mi reyting rekorlari kırıyor.
7 numara, leyla ile mecnun ve masumlar apartmanı gibi diziler istisnai durumdur ama evet genel olarak diriliş, uyanış, kapanış gibi saçma salak dizileri olduğu için bok gibi olduğu söylenebilir.
gönül dağı gibi oldukça balon olan bir dizi de, bu kervana katılmalıdır.

dizi memleketimde çekiliyormuş. banane? memleketimde çekilmesi, o diziyi benim gözümde daha ayrıcalıklı yapmıyor.

ayrıca, bu tip balon dizileri izleyen insanlar, zamanında kültleşmiş, hatta çoğu kültleşememiş, kesinlikle prodüksiyon kaliteleri tam olan, hikâyeye ve senaryoya ultra abanan, ve maalesef ki sırf saçma sapan, hiç bir b*ktan anlamayan izleyici kitlemiz yüzünden, bir anda reyting kurbanı olan muazzam dizilerden birhaberler.

siz devam edin sahte aşk oyunlarına, ya da gerçek hayatta askere bile gitmemiş herfilerin sahte mafyacılık oyunlarına.

ben kalitemi düşürmeyeceğim.
Birkaç diziyi es geçersek, yadsınamaz gerçektir. Malum kitlenin gazını almak için yapılan dizilerle dolu.. Şu diriliş akımını bir an önce atlatmamız lazım.. Malum partinin, en büyük propaganda aracıdır trt.. O trt payı, haram zıkkım olsun..
benim adım melek diye dizi var yemin ediyorum ne bok anlattığı belli değil. anam deli gibi izliyor. hayır kardeşim dizinin belli bir akışı olur, belli bir amacı, belli bir olay örgüsü ve tamamlanması gereken giriş-gelişme-sonuç olur izleyici acaba neler olacak diye merak eder mesela game of thrones veya la casa de papel veya kurtlar vadisinin ilk 1-97 versiyonu giriş-gelişme-sonuç ögesi içeren izleyicide merak uyandıran diziler.

şimdiki dizilere bakıyorum boş beleş günlük hayat akışını alıp dizi çekeceksen ismine komedi dersin dram veya duygusal boyutta dizi çekeceksen karakterlerin bir ağırlığı olmalı. gelişigüzel dizi çekiyorlar millette izliyor. vallahi içi boş lan hele nedicin, nidicin, yapiyin ediyin diye konuşuyorlar ayar oluyorum. şivenin de bokunu çıkarttılar.