bugün

Küçük çaplı şok.
dağda sivilin ne işi var amk suriyeli zaten yusuflayıp terk etmiş sivil mi kalmış.

haaa haber de söylenene gelecek olursak.
mevcut halde bu şuna benzemiş hastaya yanlış iğne yapmak gibi olmuş.
ayrıca ben bunun sürçme olduğuna da inanmıyorum. trt beyin yıkama programıyla alttan alttan mesaj verip bizim zihinlerimize ilerisi için işleme yapıyor. tsk ya zarar vermek milli duyguları yerle bir etmek için sürekli bu durumlarda hatalar oluyor aslında bilerek yapılan yanlışlar. bence trt de ki insanlara soruşturma açılsın gerekirse yol verilsin.

Ve nedense bu kanalın tamamı iktidarın milliyetçileri nasıl bir milliyetçilik ise bu.
videonun sonunda bizim orduya saldırı yapıldığı, bunun engellendiği söyleniyor basbaya dil sürçmesi, sürtmesi, sürttürmesi var.
vatan hainlerini pistten alalım, gözüyle bakan herkesin net bir şekilde gördüğü üzere dil sürçmesidir. lakin anlık hatalar insanın hayatını karartabiliyor sonucu merak ediyorum.
gitti spikerlik, genel yayın yönetmenliği, zam, özgirlik, işçiler kardeş patron kalleş.
şaka bir yana bariz dil sürçmesiydi , büyük talihsizlik.
vatan hainlerinin kemik bekler gibi bekledikleri cümledir. evet...
Dağda sivil ne arar la.
Feto'nun ''Ben ölmedim, Yaşıyorum'' demesinin Bir çeşididir.

Şu Pezevenk fetoculerin Yurt dışındaki Hain kalemlerine Bakın Neler yazıyorlar Türkiye için.
Dil sürçmesidir.

Zira TSK daha yeni ele geçirdiği bir yerden nasıl sivilleri vuracak? Kilis ve Hatay'a atılan roketlerin bu dağdan atıldığını daha önceki günlerde duymuştuk. Bu sebeple ki buranın önemi büyüktü. Sivil halka saldıran ypg tüm saldırılarını bu dağdan gerçekleştiriyordu.

Yani evet büyük bi dil sürçmesidir. Muhtemelen bu spikerin meslek hayatına son verilmesi veya geri hizmette çalıştırılması ile sonuçlanacaktır. Yakın zamanda bir tekzip yayınlanır.
Ne yapalım bombalamayalım da gelip bizi mi bombalasınlar amınakoyayım tarafınızı seçin siz de elimizden başka bir şey gelir mi şu an için hayır gelmez.
güncel Önemli Başlıklar