en sevdiğim program (eğer buna program denilirse). babalar teker teker çıkıp on dakika ile sınırlı bir zaman diliminde döktürüyorlar! 21 temmuzda da var kaçın sakırmayın...

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/hdevam.aspx?hid=179042
özel tvler kurulduktan sonra hicbir esprisi kalmayan program.
ama hâlâ israr edilmektedir, nedendir bilmiyorum!
at gözlüğünü takıp oy atanların, diğer partilerin hedeflerini, amaçlarını, plan ve programlarını bilmeyen cahil kesimin takip etmesi gereken programdır.

hadi diyelim x partisine ye oy veriyorsun, y yi ve z yi sevmiyorsun. bir dinle be ey izleyici! Bak bakalım, ne diyorlar. Sen diğerlerinin fikirlerini bilmeden nasıl kendi hakkını savunursun? cevap: savunamazsın. çünkü sen cahilsin.
ne diyeceklerini hakkaten merak ediyorum. yok yok, gerçekten acaba hangisi ötekinden daha iyi kandıracak bizi. hangisi dertlerimizi çözeceğini söyleyip ümitlendirip, inançlarımıza baldıran zehiri dökecek. seçimlerin açıklandığı zaman işi sağlam tutayım bakayım hangisi ne diyor dedim ama hiçbirinden kayda değer birşey görmedim. varsa yoksa ben ona laf batırayım o benim kirli çamaşırlarımı dışarı çıkarsın temizlensin. evet türkiyemiz böyle bir ülke maalesef dışarı çıkan kirli çamaşırlar temizleniyor, ve biz onun kirlendiğini unutuyoruz. temizmiş gibi görüyoruz.

pek çok yolsuzluk, hortumlama, hortumlatma dedikodusu (ki ne kadarının dedikodu, ne kadarının gerçek olduğunu iyi biliriz) yaşayıp, fiilen sanık olarak katıldıkları pek çok dava varken aday olan milletvekkilerimiz arasından bir seçim yapmamız gerekecek. buradan onlara ve liderlerine sesleniyorum. (ne olacak çok mu birşey değişecek buradan seslenince? hayır.) "biz anladık ki siz bu ülkeden ne kadar çalarsanız çalın, bu ülke sizin çalmanızla tükenmeyecek. şimdiye kadar kim geldiyse çaldı. siz de çalın. ama adalet ve kalkınma aşkına, cumhuriyet ve halk aşkına, demokrasi aşkına, milliyetçi hareket aşkına, gençler aşkına ve bu lümpen entry aşkına ülkeyi iyi yönetin. hem de en iyi. türkiye'de yaşayıp sizlere oy veren herkesin en çok buna ihtiyacı var. başka birşeye değil"
an itibari ile en renkli simasına kavuşan program!