1. .
  26.09.2006 akşamı gerçek olmuş olaydır. tam da sayın(?) başbakanımızın türk dünyasına -nedense- önem vermeye başladığı, türk kurultaylarına başkanlık ettiği, demir dövdüğü bir döneme denk gelmesi insana ''yok canım akepe yaklaşan seçimler için milliyetçiliğe yatırım yapmak gibi bir sahtekarlık içine girmez(!)'' dedirtmiştir. sn.(!) başbakanımızın kendi ağzından bu ülkede yaşayan insanların üst kimliğinin türklük değil türkiyelilik olduğunu duymadık mı? şimdi niye faşizm(?)'in sembolü olmuş isimler ve eylemler üzerinden siyaset yapsın ki?
  3 -2 ... shalamar
 2. .
  altında başka bir amaç olma ihtimali gözardı edilmesede, bir ideal insanı olarak, nihal atsız öğrenilmesi gereken bir kişiliktir.

  bütün görüşlerine katılmak şart değildir fakat dandik te olsa önümüze bir sürü haritalar koyulduğu şu günlerde bizim neden, radikal düşünen insanlarımız olmasın.

  bu anlamda faydalı olmuştur.
  -1 ... pilotmont
 3. .
  oğluna yazdığı mektubu ve türkiyede yaşayan halklar hakkında ki fikirlerinide yayınlamışlarmı diye merak ettiğim belgesel.
  1 -2 ... sekizgen
 4. .
  portreler galerisinin yanlış hatırlamıyorsam 12 bölümünden biridir.
  60 yaşında dahi tabutluğa girmeyi göze alabilen başka dava adamları varsa onların belgeseli de yayınlansın.isterse gömünis de olabilir.
  ... sayincevizkabugu