bugün

Sabah, öğlen,gece yarısı bol imparatorluk kokan uzak doğu dizilerini Trt'1 de görmenin amacı ve izleyici kitlesi nedir, kimdir hala çözemiyorum,ne zaman kanal değiştirme durumlarında denk gelsem birkaç saniye algılama sorunu yaşıyorum,at üzerinde ya da bağdaş kurarak oturan saçları uzun, yaşlı amcamların saçlarının belli yerlerinde gri saçlarının var olması gibi detaylar harici bu dublajı da sabırla kim yapıyor, onları da merak etmiyor değilim...
Kore ve japonya gibi uzak doğu ülkelerinin kültürlerine,geleneklerine aşık eden ve bu ülkelerin roninlik,samuraylık gibi onurlu yaşam felsefelerine, çevremizde pek rastlayamayışımızdan ötürü ister istemez derin bir iç çekmemize sebep olan televizyon programlarıdır.
kimlerin izlediğini bilmediğim merakta etmediğim dizilerdir. yıllardır yayınlanır birde hafta sonu pazar günleri yayınladığı western filmleri vardır.her pazar yayınlar.
kore menşei dizileri ucuza getirdiği için efendim.
çin malları nasıl ucuz ise dizileri de öyle!
kızdıklarını sevindiklerini korktuklarını pek anlayamadığım uzakdoğu milletlerine ait dizilerdir. ev arkadaşlarımın kore dizilerinden yılmış biri olarak bu furyaya dahil olan trtyi bir hain sayıyorum.
kazıklandığımızın resmidir!

biz uzakdoğuya neler satarken onlar bize bu sıkıcı vasat şeyleri kakalıyorlar.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25339371/
herkesin günde 4 saniye izlediği dizilerdir.
trt'yi izlememin 3 sebebinden biri.
diğer ikisi western dizileri, leyla ile mecnun.
Çinli prenseslerin Türk kağanlarıyla evlenerek yönetim ele geçirmesiyle birlikte yayınlanmaya başlamış dizilerdir.
güncel Önemli Başlıklar