bugün

Bazen de ciddiye alıyoruz zannediliyor. Halbuki ilk entryye cevap olarak yazılacak diye bir kural yok. Başlığa binaen yazıyorum genelde. Başlığı açanın amacıyla çok fazla ilgilenmiyorum.
dahil olduğum yazar grubudur.

iyi oluyor lan aslında.. bu ibneler de olmasa stresimizi nerede atacağız.. iki küfür ediyoruz analarına bacılarına rahatlıyoruz işte..
Henüz sözlüğe yeni katılmış yazarlardır zamanla alışırlar.
Yazarın genel anlamda işi trollükse (bazen şeref sınıflarını aşabiliyorlar) donuzla gitsin. Çünkü sen istediğin kadar görüşünü çürütsen de, hakaretler savursan da o seni okumadan yeni başlıklar açacaktır. Boşuna strese girersin.

Ancak ciddi ciddi yazan biri böyle bir işe giriştiyse cevap vermek gerekiyor. Seni okur çünkü. Güler veya cevap verir.

Küfreden, söven tipleri genel anlamda ciddiye almamak gerekiyor, orası ayrı. Sokakta yeterince görüyoruz bu tipleri, sözlükte gereklilikleri yok.
evet, tabi ki belli değerlere hakaret eden trollümsüler ciddiye alınabilir, bu sorun değil. fakat ben şimdi behzat ç kötü dizi desem ağza alınmayacak küfürleri bana edecek olanlar var.
Trollerden daha komiktirler. Net
ekseriyetle sözlüğe yeni gelmiş çömezlerdir. fakat bazen sözlükte yıllarını geçirmiş olan bazı yazarlar bile ciddiye alıyor ki dumura uğruyoruz.
Güldürürler. trolleri daha da sevindirirler. Üstelik siz laf sokma çabalarına giriştikçe bu ipne troller daha da azıtır. Kendi hallerine bırakın da zamanla azalıp bitsinler.
az öte de oynasınlar yeter.
çok komik sözlük yazarlarıdır. kendi kendilerine kavga içerisine giriyorlar.
bu basligi gorurler ve uyanmaya baslarlar.
epey saf sözlük yazarlarıdır.

şahsım da bir zamanlar bu gruba dahildi, fakat zamanla her şey değişti. egosunu internette doyuracak kadar dibe düşmüş insanları ciddiye almamayı öğrenmek pek de zor değil gerçekten. asıl merak ettiğim bu kişilerin hiç ciddiye alınmadıklarını farkettikleri zaman ne yapacaklarıdır. muhtemelen başka bir saçma yol bulacaklardır varolduklarını hissetmek için. o çok övündükleri "beni ciddiye alıyorsunuz inanamıyorum, ben burada çok eğleniyorum aslında" tavırları da o zaman değişecek; "neyim lan ben gerçekte?" diye sorar olacaklardır muhtemelen.