1. 1.
  epey saf sözlük yazarlarıdır.

  şahsım da bir zamanlar bu gruba dahildi, fakat zamanla her şey değişti. egosunu internette doyuracak kadar dibe düşmüş insanları ciddiye almamayı öğrenmek pek de zor değil gerçekten. asıl merak ettiğim bu kişilerin hiç ciddiye alınmadıklarını farkettikleri zaman ne yapacaklarıdır. muhtemelen başka bir saçma yol bulacaklardır varolduklarını hissetmek için. o çok övündükleri "beni ciddiye alıyorsunuz inanamıyorum, ben burada çok eğleniyorum aslında" tavırları da o zaman değişecek; "neyim lan ben gerçekte?" diye sorar olacaklardır muhtemelen.
  5 -1 ... cornelia
 2. 2.
  bu basligi gorurler ve uyanmaya baslarlar.
  ... dornenreich
 3. 3.
  çok komik sözlük yazarlarıdır. kendi kendilerine kavga içerisine giriyorlar.
  1 -1 ... bir yazarin seyir defteri
 4. 4.
  her zaman güldüğüm yazarlardır. hadi yeni nesil olup saçmalayanları geçtim sonuçta daha tam olarak tanınmış değiller. ama sözlükteki herkes tarafından az çok bilinen trolleri ciddiye almak gerçekten komiktir. ciddi ciddi entry girenler falan var.*
  2 ... icini oldugu gibi doken adam
 5. 5.
  az öte de oynasınlar yeter.
  ... samsunsam55
 6. 6.
  Güldürürler. trolleri daha da sevindirirler. Üstelik siz laf sokma çabalarına giriştikçe bu ipne troller daha da azıtır. Kendi hallerine bırakın da zamanla azalıp bitsinler.
  1 -1 ... fazlanormalolananormal
 7. 7.
  ekseriyetle sözlüğe yeni gelmiş çömezlerdir. fakat bazen sözlükte yıllarını geçirmiş olan bazı yazarlar bile ciddiye alıyor ki dumura uğruyoruz.
  3 -1 ... tacettin limoncuoglu
 8. 8.
  Trollerden daha komiktirler. Net
  2 ... wilder wein
 9. 9.
  Haklıdır mesela şimdi ben x kişisinin a değerine hakaret ediyim o x kişisi de sen ol.

  Buna tepki vermiyorsan eğer bu senin genişliğindedir.

  Ama bir küfür ve hakaret yokken çok takıyorsa aldırmaması gerekir.
  2 -1 ... keyfkahyasi
 10. 10.
  evet, tabi ki belli değerlere hakaret eden trollümsüler ciddiye alınabilir, bu sorun değil. fakat ben şimdi behzat ç kötü dizi desem ağza alınmayacak küfürleri bana edecek olanlar var.
  -1 ... tacettin limoncuoglu