1. 1.
  epey saf sözlük yazarlarıdır.

  şahsım da bir zamanlar bu gruba dahildi, fakat zamanla her şey değişti. egosunu internette doyuracak kadar dibe düşmüş insanları ciddiye almamayı öğrenmek pek de zor değil gerçekten. asıl merak ettiğim bu kişilerin hiç ciddiye alınmadıklarını farkettikleri zaman ne yapacaklarıdır. muhtemelen başka bir saçma yol bulacaklardır varolduklarını hissetmek için. o çok övündükleri "beni ciddiye alıyorsunuz inanamıyorum, ben burada çok eğleniyorum aslında" tavırları da o zaman değişecek; "neyim lan ben gerçekte?" diye sorar olacaklardır muhtemelen.
  5 -1 ... cornelia
 2. 2.
  bu basligi gorurler ve uyanmaya baslarlar.
  ... dornenreich
 3. 3.
  çok komik sözlük yazarlarıdır. kendi kendilerine kavga içerisine giriyorlar.
  1 -1 ... bir yazarin seyir defteri
 4. 4.
  az öte de oynasınlar yeter.
  ... samsunsam55
 5. 5.
  Güldürürler. trolleri daha da sevindirirler. Üstelik siz laf sokma çabalarına giriştikçe bu ipne troller daha da azıtır. Kendi hallerine bırakın da zamanla azalıp bitsinler.
  1 -1 ... fazlanormalolananormal
 6. 6.
  ekseriyetle sözlüğe yeni gelmiş çömezlerdir. fakat bazen sözlükte yıllarını geçirmiş olan bazı yazarlar bile ciddiye alıyor ki dumura uğruyoruz.
  3 -1 ... tacettin limoncuoglu
 7. 7.
  Trollerden daha komiktirler. Net
  2 ... wilder wein
 8. 8.
  Haklıdır mesela şimdi ben x kişisinin a değerine hakaret ediyim o x kişisi de sen ol.

  Buna tepki vermiyorsan eğer bu senin genişliğindedir.

  Ama bir küfür ve hakaret yokken çok takıyorsa aldırmaması gerekir.
  2 -1 ... keyfkahyasi
 9. 9.
  evet, tabi ki belli değerlere hakaret eden trollümsüler ciddiye alınabilir, bu sorun değil. fakat ben şimdi behzat ç kötü dizi desem ağza alınmayacak küfürleri bana edecek olanlar var.
  -1 ... tacettin limoncuoglu
 10. 10.
  Yazarın genel anlamda işi trollükse (bazen şeref sınıflarını aşabiliyorlar) donuzla gitsin. Çünkü sen istediğin kadar görüşünü çürütsen de, hakaretler savursan da o seni okumadan yeni başlıklar açacaktır. Boşuna strese girersin.

  Ancak ciddi ciddi yazan biri böyle bir işe giriştiyse cevap vermek gerekiyor. Seni okur çünkü. Güler veya cevap verir.

  Küfreden, söven tipleri genel anlamda ciddiye almamak gerekiyor, orası ayrı. Sokakta yeterince görüyoruz bu tipleri, sözlükte gereklilikleri yok.
  3 ... limonlu keek