bugün

esasında troll yazarın ortaya attığı saçmalık dolu yazılara uzun uzun cevap verenleri zevkle okuyorum lakin troll kişi zaten bundan besleniyor. sen bunlara cevap verdikçe bu kendini bir bok sanıp "beni gerçekten ciddiye alıyorlar la" düşüncesiyle kişilerin değerlerine beyni dümdüz bir yaratık edasıyla daha salakça yaklaşımlarla girişiyor.

halbuki açtığı başlığın altına tek entry dahi girilmese bir noktadan sonra normal bir birey olmadığını anlayıp başka çöplüklerde aranması an meselesi olacaktır.

verdiğiniz cevaplar, ayarlar çok iyi hoş ama bunların bilgisayar başında götlerini daha çok parmaklamalarına, sözlüğü daha pis bir çöplüğe dönüştürmelerine sebep oluyoruz sanki...
(bkz: sir isaac e küfretmenin dayanılmaz hafifliği)
yanlış bir kanıdır. troll o yazara kendi üzerinden kitlelere seslenme imkanı tanımıştır. yazar da bunu değerlendirmektedir. aksi takdirde özel mesaj yoluyla laf anlatmak varken neden entry yöntemini seçsin güzel kardeşim.
troller aslında iyi birer pasördürler. hak etmediği halde gereksiz bir ton enrty sayelerinde istatistikler de yer bulur. gözünüzün önüne getirin geçen haftanın en beğenilen listelerini. emek gerektirmeden hızlı şekilde en eli yüzü düzgün ayarı veren hop! listede.
burger king in esra ceyda kardeşler li reklamı hakkında yorum yapmak gibidir.
önce eğlenceli gibi gelebilir fakat bir süreden sonra sıkar. bunun yerine çe$itli ba$lıklar altında bilgi içerikli entry girelim kampanyası ba$latmayı üzerine vazife edinecek bir babayiğit aranıyor. mottosu da: !troll yazara prim vermeyin, sözlüğe bilgi verin!'.
(bkz: farklı düşüncedeki yazara troll demek)
imkansıza yakın olandır.
(bkz: herkes 10 bilgi icerikli entry girsin kampanyasi)
varolan kampanyalara elbette uymaya çalışanlar var. sonuç;
nikaltlarındaki entryler;
-klişe yazar
-copy paste yazarı
-bu saatte bunları mı okuyacağız.
Tahrik içeren durumdur. Sözlüğü troller gibi kirletmenin başka yoludur.
mal olduğunu göstermek ben malım demek gibi birşeydir.
ses kayıtları dinlenilen kişilerce kabul edilmesine rağmen, montaj diyen akp'liye laf anlatmaya çalışmakla aynı şeydir.
Pi sayısının son rakamını bulmaya çalışmanın daha mantıklı,kolay ve zevkli olacağını düşündüğüm önermedir.