bugün

bir nevi eksilemektir. troll dediğin adam eksiyle beslenir, her ekside yeni yazılar için şevklenir aminüm. trolllerden gına geldi diyorsanız basın artıyı, üzün bu sanal alemin haydutlarını.
başka bir trollün yapacağı bir iştir.
bazen olağandır. (bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
yaptığı trolluk akilane ise her zaman yaptığım şeydir.
bakıyorum eksi oy kasmak için uğraşmış girdiği entryde. basıyorum artı oyu neye uğradığını şaşırıyor it.
trollük bizim gençliğimizde(!) zeka işiydi. şimdi görüyorum ki tek amaç ki genellikle cinsel içerikli saçmalamalarla birilerini kızdırmak. birisini kızdırsın da nasıl kızdırırsa kızdırsın. içeriği yahut bunu nasıl yaptığı önemli değil. hatta neredeyse annesinin banyodaki resmini paylaşıp yorum bile isteyecek seviyede olanları gördüm. bunları değil artılamak yahut eksilemek inanın bana site yönetiminden isimlerini adreslerini ne bileyim e postta adreslerini (artık hangi bilgiye ulaşıla bilinirse) alıp akıl ve ruh sağlığı hastanesine almak gerek.

ha gelelim cidden trol olanlara. valla karşıma zekisi çıkarsa artı da veririm ibana para da gönderirim. o derece severim zeki adamı.
şahsen ben frank lucas'ı ara ara artılarım.
Güldüren olay. Lan tipik biz sen miyiz entry silelim. Övünüyor musun yoksa sağda solda Uludağ sözlükte benim karmam artılarda diye. Hahahasiktir evet.
biz gibi yazarlara artı versen ne yazar denen durumdur. biz unumuzu eleyip eleğimizi duvara çakmış artık emeklilik günlerini bekleyen yazarlarız. sen sil yaz sil yaz devam et böyle gerçekten çok yazık bile değil..