1. 1.
  zall hükümetinden şaşırtmayan harekettir.

  daha önce ekim'de yapılacağı söylenen ama 2019 ocak'a ertelenen troll maaşlarına zam teklifi dün ustob'a (uludag sozluk troll odaları birliği) ulaştı.

  %3.5. evet şaka değil %3.5 arkadaşlar. enflasyon olmuş %25 allahsız.
  aktroller, cinsel içerikli troller ve elit troller karara itiraz ederken, kabul oyu veren tek grup liseli ergen troller odası oldu.

  ha pardon bi de yeni klavye vereceklermiş. götünüze sokun o klavyeyi.

  abi biz boşuna klavye eskitiyoruz burda ya. boşuna mı insanların dinine, diyanetine, cinsiyetine, onuruna saldırıyoruz? emek var burda emek!

  zaten bu yeni yönetimle olacak iş değil. aydinoglu, 1 station insanı, mel mel bakan gibson bunlar zamanında ustob taşak oğlanına döndü. artık para mı yiyorlar bilmiyorum günahları boynuna ama ağzımıza sıçtılar ya.

  efsane başkan hbbia döneminde her yıl yeni pc ve en az %22 alırdık. ve bizi çaylak yapacak moderatör yoktu. göt isterdi göt! hey gidi hey.

  oğlum bakın ateşle oynuyorsunuz, biz olmasak burası bilgili, seviyeli bir sözlüğe döner, yeminle meydan larousse türevi bir şey olur. 5 kuruş eğlenemezsiniz. ortalık kaliteli içerikten geçilmez. yakarız ulan burayı yakarız...

  adamı delirtmeyin. ya devlet başa ya kuzgun leşe...
  1 -6 ... massiveappeal
 2. 2.
  gülmedim. ayrıca %3.5 da iyi para bence. biz bedavaya yazıyoruz. mazot mu yakıyorsunuz sanki amk! alın gitsin işte.
  3 ... serdarsl06
 3. 3.
  adam gibi bi internet olmuş 70 lira, en dandik pc bugun 4000 civarı her sene yenilemek lazım, e bunun elektrik gideri, ek hesaplarda çalışan personel falan koyduğun zaman gider nerdeyse aylık 5-6 bin civarında. bizim maaş ne 12 bin.

  amk 12bin maaşa 420 lira zam ne lan? bize ne kaldı? ekşide 9000 net kalıyo diyo adamlar.
  ... massiveappeal
 4. 4.
  hesaplar çok net. rakamlar aşırı küsuratlı. çok inandırıcı.

  troll maaşlarına teklif edilen skandal zam oranı
  ... serdarsl06
 5. 5.
  katlanılması zor zam oranıdır.

  ulan bana zam yok dendi. haydaaa.

  o kadar hakaret yiyoruz, küfür yiyoruz bu sene zam yok, seneye bakıcaz deniyor. ona da ses etmedik meğer millete % 3,5 zam teklif edilmiş.

  getirin oradan ticaret hukukunu, kutay bilgi entrysi girecek. gör bakalım zall efendi tematik tematik takılayım da sözlük ne hale geliyor gör. getir idare hukukunu da. heh getir getir ohhh. dilekçede aranacak şartlar. ohhhh. getir abim. biraz da tam yargı davası offf offf.
  ... hergele kutay
 6. 6.
  arkadaşlar bu zulme sessiz kalmamak adına her trol bir adet bilgi içerikli entry girecek, pasif agresif başlayacağız, anlamazlarsa, analarından emdiği sütü memelerinden emdiği sütü burunlarından getireceğiz!
  ... massiveappeal
 7. 7.
  %3.5 az gercekten bize %15 yaptı bence bu yıldırma politikası gardaşlar hakkınızı yedirmeyin!!!
  ... nobody s
 8. 8.
  üşenmemiş uzun yazmış. trolluğun hakkını vermiş.. zammı az bulunca böyle ağlarsın tabi. şimdi gidip seksi entarilerini giyebilirsiniz sayın troll.
  ... daga surten davsan