bugün

uludağ sözlük tür.
buraya geldiğimden beri değişmemiştir eminim değişmeyecektir de.
troll denilen yazarların sırf ortalık karışsın diye açtığı başlıklara girip yazılar yazmak, cevap vermek kendilerinin açtığı başlığı sürekli güncel tutmaktır ve onları ciddiye almaktır.

artık şu siyasi ve rekabet içerikli saçma troll başlıklarını yukarıda tutmayı kesin ve itibar etmeyin bu yazılara.
sadece benle olmaz bu iş deme sakın. herkes senin gibi düşünürse sen de herkes gibi düşünmüş olursun.

biraz sanat dolu, gerçekten ülkenin sorunlarını barındıran başlıklara özen gösterin ve o başlıkları yazın.
birilerine hakaret etmeden, incitmeden.

sözlük yetkililerinin de gerekli yaptırımları uygulaması lazım ama sırf formata aykırı değil diye troll başlıkları meydanda...

tamamını okuyan arkadaşlara teşekkür ederim.

özet:
(bkz: don t feed the troll)
malesef tarafımız destek gören, beslenen ve umursanan trollerin taşıdığı sözlüktür. troll dediğimiz yaratıklara prim veren bizleriz. nerde bi troll başlığı olsa bütün sözlük ahalisi anında ordadır. aynını diyorum ben de (bkz: don t feed the troll).
sağlam tespittir.

işin üzücü yanı, adamın tekinin sırf milleti tahrik edip eğlenmek için açtığı başlıklara gidip ciddi ciddi mantıklı ayar vermeye kasan öküzlerin sayıca çok fazla olmasıdır. yazık lan!
malesef uludağ sözlüktür. ancak eksi oy alanlar yazarlarla, sırf dikkat çekmek için karşıt düşünceye hakaret eden yazarları ayırt etmeninde gereği vardır.
(bkz: troll sözlük)
yoksa bile kurulmasını temenni ediyorum .
yeni sözlük kurmak isteyipte isim de zorlananlara duyurulur.
moderasyonun trollerden prim yapmak istemesinin sonucudur. insanların kutsal değerlerine salyalarını akıta akıta küfür eden insanlara gerekli işlemleri yapmadıkları için, sözlüğü trollerin taşımasına ve kalitenin düşmesine göz yummaktadırlar.
tez ve anti tez ilişkisi idrak edemeyen, sözlüğü wikipedia sanan, açtığı başlık ilgi görmeyince etrafa saran kişi feryadı.

(bkz: sesimi duyan yok mu)

ben de varım, üstelik ciddiyim, beni de ipleyin demenin farklı sözcüklerle ifade edilmesi.
trollerin mod olduğunu düşününce doğru gelen tespittir.
bu görüşü destekleyen insanların mâlum başlıkların altına sadece : (bkz: don t feed the troll) yazmaları yeterlidir.
olmaması gerekendir. açıkcası don t feed the troll yazarak orgazm olan yazarları da barındırması ilginçtir.

(bkz: eleştiremediği insana troll diyerek orgazm olmak)
trolllerden arıldırılmalıdır ayrıca bahse konu sözlük.