bugün

trollerin prim yapmaması ve popüler olmaması açısından son derece faydalı olan en etkili ve tepkili önerme.

zöe: gammaz arkadaş sayesinde farkettim ki, başlık başıma kalmış.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

edit: bu bakınızı hep vermek istemiştim. nasip bu başlığınmış.
(bkz: yakında uçurulacak yazarlar)
yüzde yüz katıldığım önerme. kendi kendilerine çeker giderler belki o zaman.
tüm troll başlıklarında ve önermelerinde bıkmadan yazdığım cevap. troller yarattıkları infialden beslenirler, kendilerine "laf sokayım, kazık gibi sokayım" diye verilen ve egoları tatmin eden her cevap aslında kendilerinin istediğini yapmaktır.

ve evet, ilgi görmediklerinde kendi kendilerine çekip giderler belki o zaman.
trollü göt etmek amaçlı uygulamadır. herkes bunu yapsa troll falan kalmaz aslında ama zor iş.
bugünden itibaren ciddi ciddi düşündüğüm durum. Hiç bir insan evladı bu kadar tahrik edici, saçma başlık açmaz açamaz. Resmen milletle dalga geçmek amaçlı yaptıkları bir eylem olduğu düşünülünce bu şahısları kendi kendine bırakmalı.

Başlıca troller;

(bkz: bluevelve)
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
(bkz: cool adam)
uludağ sözlük'te hiçbir zaman beklenen ilgiyi görmeyecek çağrı.
bir an önce dikkate alınması gereken çağrıdır. bu işin tek çözümü olan çağrıdır.

(bkz: isyan)
(bkz: trollere taviz vermiyoruz kampanyası)
o zaman buraların boş kalması gerekti sanırım.
çok gerekli olan bir uygulamadır. lütfen trollere kapak cevaplar vermek yerine başlıklarını görmezden geliniz.
olması gereken bir uygulama, o kadar fazla oldular ki çok bozdular.
sonuna kadar desteklediğim harakettir. (bkz: beş para etmez bir trolün ironi yaptığını sanmak)
(bkz: bir uludağ sözlük yazarının kötü yola düşmesi)
zall da para kazanmasın demek. trollerle besleniyor sözlük ne sandınız ya la.
burdan tüm yazarlara sesleniyorum başlık açan şahsın karma puanını görüp, troll olmadıgını gördükten sonra cevap yazınız. böylece bunlara prim verilmez defolur giderler...
Siz yazdıkça mutlu oluyorlar. Sakın ha yazmayin.
don t feed the troll şeklinde de ifade edilebilecek makul bir öğüt.
sen troll değil miydin lan? at izi it izine karıştı yemin ediyorum. dostu düşmanı ayırt edemez olduk.

neyse;

genelde troller birbirlerinin başlıklarına yazıyor zaten.

şımarık ergen piçlerin sayısı normal yazarlardan çok olduğu için de başlıkları gündemde kalıyor.
Trolldüm ama bıraktım bu işi. Trollük yapsam da cinsellik, din, milli ve manevi değerler konusunda trollük yapmıyorum.