1. 1.
    troll ve gonderme amacli oldugu yüzde yüz belli olan başlıklarda artı oy ve prim kasan embesil yazardır.
    6 -10 ... o rus bu rus
  2. 2.
    seksenlerde kalmis yobaz gerici cuntacinin tekidir, ne olucak.
    1 -1 ... arxaggelou
  3. 3.
    Yataklarında primi kastıktan sonra, gri eşofmanlarından sessiz sakin bir osuruk salacak yazarlardır.
    2 ... rotto
  4. 4.
    gerizekalılar troll başlık açabildiğini sanıyor. sonra da altına yazılanlara kızıyor.
    4 -4 ... serdarsl06
  5. 5.
    ağzına kürekle vurulası yazarlardır.
    1 ... donhomer
  6. 6.
    trollükle o.ç. lik arasında ki farkı bilmeyen

idiotları kudurtur.
    4 ... timur cengiz hulagu
  7. 7.
    Siz troll değilsiniz.
    Trollük bu değil.
    Siz troll kelimesini fazlaca yanlış anlamışsınız. Kelimenin doğrusunu anlayıp başarılı olduğunuzda kimse böyle bir şey yapmaz zaten.
    1 -1 ... bir bilinmeyenli denklem
  8. 8.
    trollerin var oluşlarının en büyük sebebi bu primcidir. sözlükte var böyle yazarlar. ikinci entryye baksan, hep o vardır. ve o hep iğrendiğini, tiksindiğini söylemektedir. bu şekilde başlığı yukarı taşır, en üstte görünür ve artı oyları toplar. ben de bazen üzerimde bulunan tüm ergenliği bir kenara bırakıp bazı konularda fikrimi yazmak zorunda hissediyorum, bunu hiç kimseden çekinmeden yapıyorum. alacağım tepkileri zerre düşünmüyorum. bu bazen duyar olarak adlandırıyor, bazen de bana linç olarak dönüyor ama ne fayda, sikimde bile olmuyor. ciddi olman gereken yerde ciddi olursun, bir şeyler yazarsın ama bazıları samimiyetsizliğini ta ebesinin amından belli ediyor. basıp geçiyorum eksiyi.

igriniyirim sizdin...sdfigvb
    2 -2 ... yikanmak istemeyen cocuk