1. 1.
  şakası bile kötü olan şeylerin troll başlıklara konu olma durumu.
  ... stve
 2. 2.
  olmayandır. trollün iyisi kötüsü olmaz, başarılısı başarısızı olur. yani tanımı gereği ne kadar vurucu, ne kadar "şakası bile kötü"yse o kadar başarılıdır.

  edit: oluyor kardeşim oluyor. şuna dokunsam mı, dokunmasam mı diye düşünen bi troll hayal edin ya, tam loser. troll dediğin zaten odur. birilerinin ayirt etmeden damarına basacak ki troll olsun. political incorrect olmak zorunda. yoksa şakacı olur, şaklaban olur. birilerinin kutsallarıyla daşşak geçmek zorunda troll. bunla doyuruyor karnını. bununla varoluşunu gerçekleştiriyor. "troll olmayın demiyoruz, olun ama şurda kenarda köşede olun, şuna dokunmayın" falan mı demek istiyorsunuz? troller de dinleyecek öyle mi, heheh. köşesizlik yapan da troll olmuyor, soytarı oluyor.
  -2 ... nuclearbat
 3. 3.
  Bazı şeylerin trollü olmaz. Yapılmamalıdır. Hassas şeylerdir çünkü. O zaman onun trollü şakası cartı curtu olmaz. Misal geçen bir youtube kanalında * gördüm, adam soruyor hayatınızı özetleyen şarkı diye. Birisi cem garipoğlu: kadınlar ikiye ayrılır yazmış. Bunun şakası trolli olmaz. Bu ayıptır. insan olun!
  2 ... kapi kolu piyadesi