bugün

iplemeyiniz. çok şımarıyorlar sonra, o şımarıklıklar da kibre dönüşüyor.
Geçen bi arkadasimin sevgilisiyle telefon gorusmesine şahit oldum. Kiz oglani bir konuyla ilgili ikna etmeye çalışıyordu. Tamam furkan 3 tripsiz gün teklif ediyorum sana demesiyle oglanin valla mı aşkım lan. Birak feysbuk sifresini, davincininkini veririm şuan demesi bir oldu. Haklisiniz aslinda lan. Valla zor. Işiniz cok zor olum. 3 tripsiz gun icin olani biteni verdi adam. Valla.
Benim gibiyse, aninda pisman oluyordur.
olur öyle.
Anasından, teyzelerinden, ablalarından gördüğü şeyi yapan kızdır. Gelenekçi görenekçi kızlardandır. Aferin.
kamiledir.
yemek yiyen erkek kadar normaldir. trip atmayanını görmedim.
"aynalı körük olmazsa ben gelin gitmem" diyen atalarımızın da tripte ne kadar ileri gittiğini görebiliriz.
karsisindakine deger veren kizdir. kimse durduk yere karsisindakini onemsemiyorsa ugrasmak istemez.
atacak tabi, ilgi istiyor ama abartıya gerek yok kızlar, lütfen.
Sikerim öyle işi dediğim kızdır. Şu an yanımda kendisi, masadan kalkmak için çok yeterli bi sebep kendisi.
şimdi trip atmanın belli başlı kuralları var. trip atarken çok tatlı olan kadınlar tanıdım. öncelikle atacaksan tribi bi karşındakine bak havasında mı sinirli mi falan diye. keyifliyse at gitsin tribi. her türlü seni çekecek, hatta trip atıyorsun diye mutlu olacak.
türk hatunuyuz atıcaz tabi böyle gördük böyle de devam edeceğiz. hoş bazen çok abartabiliyoruz ama trip atıyorsak sevinin bence iyiye işarettir bu.
'sanki sokaktan geçen adama trip atıyoruz. sevmedek trip atmayız' diye kendini savunur.
işi Abartıp http://img495.yukle.tc/image.php?id=8875image.jpg şeklinde Trip de atabilir.

Mesajı Turkcell'e gönderdim.

Not: sadece örnek için.
Bir de bunun erkek versiyonu var ki evlerden ırak.
kafası duvarlara defalarca vurulması gereken kızdır. trip olunca kendinin saraylı soylu falan olduğunu zanneder. aslında olayda falan da değildir. tek amacı fırsatını bulmuşken erkeğini peşinden koşturmaktır. samimiyetsizdir. insan gibi konuşmaktan, iletişim kurmaktan yoksundur. dönüp de bakılmaması, ilgilenilmemesi gerekir. allah onu onun gibi biriyle karşılaştırsındır.
Bazı bünyeleri * dinden imandan çıkaran varlıktır.
Yedikleri dayakla adam olmayan, yalvardıkça trip atan, huzur ver lütfen diye yalvartan, dediğinden şaşmayan, her türlü şımartılmanın, önünde eğilmenin yetmediği versiyonları ise dayakla adam edilip, yol verilen insanlık dışı, en aşağılık varlıklardır.
harbi kızdır.

trip atmayan kız mı olurmuş.

sırf biri sen nasıl kızsın trip atmıyosun demesin diye zorla trip attığımı bilirim.
Konu neyse Açıkça konuşmak gereken kız.
o kadar sinir edip erkeğini ağlatanlarının bile olduğu kız sınıfıdır.
Bi kız küsmeye kiyamadigi icin trip atar.
türk kızıdır.

trip atmayanı var mıdır ki?
benim kendime has tanımım:

"aptal ergen orospu."

adet döneminde hiç çekilmiyorlar ya.
bi nebze tolere edilebiliyor ama gerçekten "fazla naz aşık usandırır." sözünü haklı çıkartıyor.