bugün

bok atsan suratına yapışmayacak tiplere gelen yorumları gösterdiler bir gün. kanım çekildi. normaldir.
afedersiniz a. mini vermek istemiyordur..
Fazla nazin aşık usandiracagini bilmesi gereken kızdır.
geçinmesi çok zor olsa da sevenleri de çoktur efendim.
Belasından başlatacak olan kızdır. Belki ergen ibneler çeker bu tripleri. Ancak benim gibi osmanlı padişahlarının torunu olan bir insan çekemez.

Anında tekmeyi basarım. Bastım.
Temiz bir dayağı hak eder.
atmasın artık şunlar trip mrip, yeter, kendim olmak istiyorum, piç erkek sıfatından ayrılmak istiyorum zira başka türlü yola gelmiyorsunuz.
hiç çekilmeyecek olan kızdır. bazıları nedense bunu özellikle yapar. madem öyle, triplerimi çekeceksin der.

bunların elinden triplerini alın geriye hiçbir şey kalmadığını görürsünüz.
Kendini beğenmiş gereksiz.
kendi tribinde boğulur umarım, ardı arkası kesilmeyen tripleri çekenler kahrolsun ben çekemem.
Kadın adı verilen; Schopenhauer ustanın da dediği gibi çocukla erkek arasında bir ara form olan, Evrim boyunca hem fiziksel hem zekasal olarak Güdük kalmış varlığın, o ilkel içgüdüleri ile acaba erkeğim bana bakabilecek, yeterince güçlü bir erkek mi şeklinde test etmesi hadisesi.
Az ötede atsın , işim olmaz öylesiyle.
sallamayin, usaninca tekrar normale donuyor.
sizi düşündüğü için trip atıyordur. sebebi ilgi ve ego tatmini de olabilir, anlaşılmadığını düşündüğünden dolayı da olabilir. eğer sizi düşünmezse ayrılır ve trip atmaz.
haklı olduğuna ikna edilip boş verilmesi gereken kızdır. hiç uğraşmayın, kendinizi yıpratmaya değmez.
tabii diyorum ama pratikte öyle olmuyor biliyorum.
ilmine geçilememiş, tam anlamda duygusal alışveriş yapılamamış insan çeşidi.
(bkz: yolverin)
tripsiz kız olmaz, olmamalı. aksi takdirde askerlik arkadaşına bağlarsın olayı. trip kızda güzel durur. abartmamak kaydıyla.
türk kızıdır olum ne bekliyorsunuz.bu kızlarla birlikte olacak kadar salaksanız müstahak size bunlar.sonra demeyin en mutlu günümde neden mutsuzum diye.
türk kızına yakışır. trip atınca daha bir tatlı olurlar.
atsın varsın, yakışır.
dünyanın en trip atmayan kızı olsa dahi, en azından ayda bir trip atacak kızdır.
Hakiki bir maldır. Evet.
bir kız olarak trip atmaktan nefret ediyorum.
bi kız sürekli trip atıyorsa iki seçenek var. ya şımarık, kişiliği henüz oturmamış ya da bir şeyleri eksik bırakıyorsunuz. derdini anlamadığınız için de huzursuz. teşhisi koymak ve çözmek sizin elinizde.