bugün

Erkek trip atmaz atıyorsa sevmiyordur hani başka birini bulsam da senden kurtulsam endişesi içindedir yoksa trip değildir o trip olsa duramazdın.
tövbestağfurullah.. Gerçekten iğrençler ya. bir de uzatınca. devam edemiyciğim....
(bkz: trip atan baba)
kezbanlıktır. Ona buna kezban diyenler sessiz bakıyorum da. erkek ne olursa olsun eleştirilemez diye herhalde.
trip atan insan iticiliği diye birşey var.

konuşmak varken niye zorluyorsunuz.
zeyna gay miymiş?
Sürekli konuşmaktan dem vuran, ama konuşunca konuştuklarımın beynine tesir etmediği bir kız arkadaşım vardı. Bende sorun anlaşılmadığı için hoşlanmadığım mevzularda sorun yaratmamak adına susmaya başladım bir süre sonra trip atıyor oldum. Fazla konuşmuyor oldum. Ve daha bir sürü şeyle suçlandım bu arkadaş tarafından. Sonrada bitti gitti zaten. Erkeği bu duruma sokup sonra da böyle konuşmayın. Buradan çok komik görünüyorsunuz.
bir trip atandan birde gönül almayandan uzak duracaksın.
Ya ben kız olduğum halde atmıyorum arkadaş. Sevgili muhabbetini falan geçtim normal arkadaşlarım trip atıyor ya. Trip atan erkek mi olur.
Bu erkek benim.. O kadar saçma trip atıyorsunuz, olaya tek taraflı bakıyorsunuz ki yaptığınız şeyi yüzünüze vurmak için rol kesiyoruz bazen.. En azından benim gibiler
görsel
ben çağırınca annem gördü babam kızdı diyeceksin ama gece ikilere kadar arkadaşlarınla barlarda eğleneceksin ben de bunu yedim ilişkimiz fiziksel bişey oldu dönüşü yok cicim.
trip atmam dayak atarım.
Ben genelde tribini sikeyim deyip yoluma bakıyorum.
oo işin rengi değişti şimdi. bdsm ye doğru gidiyor burası. ben kaçar.
bi anda erkeğe trip atasını getirten başlık. O nasıl cezadır üstad.
iyi bakın o, patsy, nancy falandır.