bugün

türkiye sınırları içerisinde görülmemiş kız türüdür.
hepsinin karnı başı ağrır, en güzel konuşmalardan sonra birden soğuk bir şekilde geceyi kapatabilirler.
gün içinde triplerde hiç kesilmez. 1 hafta dertsiz tasasız geçse sadaka dağıtacak konuma getirirler.
ama onlarsız da olmaz bu çelişki er kişiyi yer.
(bkz: sahibinden)
(bkz: temiz)
(bkz: bir rüya idi gecti)
(bkz: trip geni ayıklanmış kız)
yoktur ulan.

hepsi zevkinden, bilerek karnını başını ağırtıyor bu kadınların.

ya yaa. hepsi isteyerek oluyor o karın ağrılarının falan. paso numara onlar. yoksa hiç insanın karnı ağırır mı hocuu? hele başı! öyle deli gibi kıvranır mı insan durduk yere.

numara numara. sahtekar hepsi.
(bkz: yeme de yanında yat)**
tribi derdi olmadığı için; dert sahibi yapılan, artık derdi olan kızdır.

az miktarda bulunan kızdır. erkekler her zaman böyle bir kızı düşler,biri şanslıdır ve o kıza rastlar. kız bu erkeğe bayılıyordur, trip atmıyordur,dakika başı mesajla durum raporu sormuyordur, farklı planlar yapabiliyorlardır, maç izlemeye birlikte gidebiliyorlardır, bira, fıstık eşliğinde pes 2009 oynuyorlardır, çocuk tek başına başka bi şehre gidip içip içip sarhoşken kızı arıyordur kızda ona sevdiğini söylüyordur(çocuk bar da içiyordur ve kız bunu bilmesine rağmen trip atmıyordur.), erkek arkadaşlarıyla erkek erkeğe takılması kızı rahatsız etmiyordur,güzel bir kız görünce erkekle birlikte yorum yapıyordur. sıfır trip bol eğlence tadında bir ilişki yaşanıyordur. ancak erkeğin kıçına batan rahat ilişkiyi bitiriyordur. sonrada trip atmayan kız diye inliyordur. ne hakla? şu da gerçektir inanın; trip atıp deli eden kız her zaman daha çok değer verilen kız oluyor. acı ama gerçek malesef.
vardır, candır, canandır.
çekilmeyecek kızdır.

her halta; "tamam hayatım, olur hayatım, ne demek hayatım, peki hayatım." gibi insanı delirtecek basit cümleler kurarlar. sevmem konuşmayan, trip atmayan, nazlanmayan kızı. bir de asık suratlı bir tip ise eğer, çuvala koy, bağla, denize at.
ulan harbiden önünde saygıyla eğilirim. yok amına koyyim, gelmedi böyle bişey denk. hepsinin omuzlarında sanki dünyanın derdi var amına koyyim. iki gülün lan.
daha fazla ilgi isteyen kızdır fakat ilgi vermeye kalkarsanız bir diğer triple karşılaşabilirsiniz.
(bkz: yalnız kalmak istiyorum)
erkeklerin kız arkadaş statüsünde istedikleri en ideal kızdır. derdi yok tasası yok. kıskanmaz bu kız etmez. gece dışarı mı çıktın kızlarlamısın ah yerime öp onları benim için der. fazla fantastik cümleler ama...
nesli tükenmiş, tükenmemişse de tükenmek üzere olan kızdır, kızlardır.
az bulunur, bulunursa da kaçırılmaması gereken kız tipidir. tam türk erkeklerine göredir. gel deyince gelecek, git deyince gidecek. işinizi biliyorsunuz he !

(bkz: sus ve yala)
yemede yanında yat cinsindendir muhtemelen seven kızdır.
(bkz: paket olsun lütfen)
trip, azı karar çoğu zarar şeklinde olmalıdır. tripsiz kız: tuzsuz yemeğe benzer, az tuz katınca kıvamı tutar, çok tripli kız ise: yanmış yemeğe benzer, yenilmez, yenmek zorunda kalınsa bile tadı olmaz. bu kızlar ististatiksel manada istisna değildir, kaideyi fazlasıyla bozarlar.
(bkz: dertsiz masa örtüsü)
insan değildir. neticede hadi trip olmasada dert çekmeyen insan yoktur. ha çektiğinin farkında olmayana da hergün bayramdır zaten.
hatta söylemeyemem derdimi sözlük
tc topraklarında bolca bulunan götükaldıran mikrobu yüzünden öyle bir kız bu topraklarda bulunmaz. domat güzeli bile kelly brook havalarında gezer bu ülkede.
imkansızdır. bir kız en azından hormonal olarak ayda bir kere trip sahibi olur.
iyidir, hoştur. ama erkekler onda da bir kusur bulmayı becerir.
yoktur öyle bir kız...
yeme de yanında yat kızdır kendileri.
(bkz: bulunca bana da haber verin)