bugün

bir online alışveriş piri olarak trendyoldan dolandırıldığımı üzülerek fark etmiş bulunmaktayım. istediğim ürünle uzaktan yakından alakası olmayan hatta çalıntı falan gibi duran bir şey göndermişler. Neyseki 30 liralık bir şeydi de iadesiyle bile uğraşamayacağım. haram olsun diyerek geçiyorum.

T: satıcıları hakkındaki şikayetleri umarım ciddiyetle değerlendiren bir uygulamadır.
Hadi indirim varmış kazıklanalom.
Her indirim furyasında fiyatları normal zamandakinin çok üzerinde tutan alışveriş sitesi.
Vodafone'lulara özel 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli haftalık 15 GB internet hediyesi için benim işime yaramayan kodu veriyorum:
493PQVTCM7
Kartımı tanımlamışım aq. Yine dayanamadım kıyafet aldım. Ne güzel silmiştim uygulamasını.
Devamlı yaptığı kampanyalarıyla, kampanyalarda değişmeyen fiyatlarıyla bas bas bağıran reklamlarıyla inanırlığını yitirmiş alışveriş sitesi. Birisi şu çinlilere söylesin ''Hızlı giden atın boku seyrek düşermiş'' Bu millet keriz değil artık bir çoğu aydınlandı kanmıyor algılara, sıçıyorsun trendyol farkına var.
pişmanlıktır.
gerçek bir alışveriş sitesi değildir. yani kargonuzda hıyar çıkmasıda olası.
bu aralar pep kampanyasından mutlaka yararlanmanız gereken online alışveriş platformu.
En çok sipariş verdiğim online site sanırım budur. Tek eleştirim, firmalar bazen ürünlerin boyunu aldatıcı şekilde büyük gösteriyor (en basit örnek, çerçeve görünümlü mdf tablo dikkatimi çekti, bit kadar yazıyla ölçülerini veriyor olsa da, at kadar üçlü kanepenin üstünü dolduran bir görsel koyuyorlar. Millet biraz da corona dönemi işler az diye acıdığından dava etmiyor ama oraya o ölçüleri yazmak sizi kurtarmaz. 90'larda 900'lü hat ve banka reklamlarında hizmet şartları jet hızı ile geçerdi. Biri bunları dava etti, tv'ler dedi ki, ama şartlar yazılı olarak verilmiş. Mahkeme kararı, "görsel daha ön plandadır ve anlaşılmayacak derecede küçük yazılan şartların tüketici gözünde bir anlamı yoktur". Oraya 6 punto ölçü yazmak ne firmaları kurtarır ne trendyol'u.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.