1. 123.
    ya ben bunu trend yol olarak biliyordum meğersem trendy ol muş. o gün bugündür hayatı sorgular oldum.
    10 ... neggen
  2. 220.
    Allah belasını veresice site.

Güya ‘’orjinal’’ * saatleri tek fiyat 99 olarak satıp ikinci saate 1 lira vererek sahip olabileceğin bir kampanya yapmış. Ben ne bileyim keriz gibi gittim sipariş verdim ama 340 liralık saatin 100 liraya düşmesi ve ikinciyi de bir nevi bedaya almak aşırı derecede kıllandırdı. Dur dedim yorumlarına bakayım adiler yüzlerce insanı çakma saatlerle dolandırmışlar.

Ürün açıklamasında orjinal ‘’kutu’’ ve garanti belgesiyle geleceği yazıyor. Şikayet yorumlarına baktığımda bu olayın mahkemesi bir kaç kez görülmüş ve sığındıkları şey orjinal ürün demiyoruz orjinal kutu diyoruz olmuş.

Bu insanlar çakma saatlerin orjinal kutusunu alıp götüne mi sokacak afedersiniz? Ürünü orjinal yolla varsın kutusu olmasın. En çok üzüldüğüm şikayet ise orjinal fossil diye 275 liraya alınan saatin çakma çıktığını şikayet eden kadın oldu.

Günah ulan günah. insanları nasıl dolandıracağınızı şaşırmışsınız.

Demişim bir süre önce, anında iptal etmiştim siparişi.

Bir daha da nah alışveriş yaparım. Bedava da satsalar almayacağım buradan bir şey, keriz miyiz biz?

Zaten bu kadar reklam da tiksindirdi beni, alacağım olsaydı da almazdım.
    12 -2 ... kendi kendimin kedisiyim
  3. 180.
    Kendi markası trendyol Milla daha ne kadar dandik ve adi olabilir merak ediyorum.

ilk zamanlarda parasına göre nispeten giyilebilir şeyler üretirdi. Şimdi çer çöp.

Üstelik özel kampanya dönemleri dışında neredeyse sadece trendyol Milla ve market ürünü satmaya başladı. Böyle giderse sonu markafoni gibi olabilir.
    7 ... yasak merve
  4. 202.
    Geçen sene aynı dönemde eski çalıştığım markayı süpermarket butiğine sokmuştuk bu indirim döneminde.

Haftada 10-15 adet satan ürün 3 günde 12.000 adet satmıştı. On iki bin!

10 gün kargo çıkarmıştık cümbür cemaat fabrikaya gidip.
    7 ... yasak merve
  5. 151.
    internette 47 lira 90 kuruşa kadın satıyorlar. ayıp amk.

trendyol
    7 ... marcaisus
  6. 219.
    reklamlarınızın amınakoyim ya. yeter lan.
    7 ... eti cin baba
  7. 191.
    ikı ürün parası alıp bir ürün gönderen site üstune üstlük paramı da iade etmediler o gün bu gundür her yerde siteye karalama kampanyası düzenlemekteyim.
    6 ... yeni ama etkili
  8. 218.
    An itibariyle 15 liralık hediye kodu verip beni alışverişe zorlayan sayfa.

50 liralık bir şey alsam 35 e düşecek. O zaman da kargo kitleyecekler. Haliyle 65 Lik alıp 50 ye düşüreceğim.

Böylece 50 liraya indirim ayağına 50 lik yapacaklar.

Ulan yer miyim ben bunları?
    6 ... keyf kahyasi
  9. 161.
    Black friday ayağına milleti
    trendyol
    skmeye çalışan çakal sürüsüdür. Misal şu saatin normal zaman fiyatı 400-450 tl civarında zira aynısı bende var o aralıkta aldım geçen sene gelgelelim indirim diye etikete olmayan bir fiyat koyup fiyatı 4 te 1 e indirdik demek milleti enayi yerine koymaktır. Yer mi lan anadolu çocuğu...
    6 ... flat head
  10. 115.
    Pazartesi işe başlayacağım E-ticaret sitesi.
    6 -1 ... geceyebakan
  11. 231.
    reklamı yüzünden youtube ye girmiyorum.
    5 ... napacuhh
  12. 244.
    youtube un sahibi sanirim.

youtube u actiginizda bu adamlarin reklamini izliyorsun, arada da iste 2 dakikalik videolar var.
    5 ... wake up neo
  13. 197.
    Bu sitede doğru bir indirim şu ana kadar görmedim.

Ayrıca ana firmanın internet sitesinden daha ucuza ürün satamaz. Örneğin 0 kıyafet x markasının 70 lira ise kendi sitesinde de 70 e bulunur ya da onu 70 yapan bir kampanya vardır.

Trendyol fiyat yükseltip sonra da düşüren, ardından bakın indirim yaptık diyen firmalardan sadece birisi.

Hepsiburada bunu çok sık yapıyor o 1 burası 2. Süper indirim, öyle böyle indirim değil efsane indirim dedikleri ürünü Google'da aratıyorum daha ucuzu karşıma indirimsiz şekilde çıkıyor.

Vallahi biz neye inanacağımızı şaşırdık.
    5 ... keyf kahyasi
  14. 174.
    yeter ya gerçekten reklamlarından gına geldi. bok gibi her şeyi de. herkese bedava dağıtıyorlar bloggerların üstünde her şey sonra bi bakıyoruz hepsi dolap hesabında satılmış..
    4 ... zero two
  15. 129.
    Sateen marka bi kaban için 229 tl fiyat belirlemişlerdi.
    Geçtiğimiz hafta 5 rengide 19.99 tl ye düşmüş. Şok oldum hemen sipariş verdim tabi. Zaten 1 bucuk saatte butik kapandı.

Bakalım ne çıkacak diye beklemeye başladım. Ya diyorum sipariş iptal olacak yada farklı bişey gelecek.

Bu salı aldım kargoyu. Tamda gösterdikleri ürün geldi.
    Boşluğuna denk geldim demek ki sitenin.
    5 -1 ... forza besiktas