1. 1.
    Afedersiniz insan dedim.

Şimdi şu aşağıda birazdan göreceğiniz arkadaş, istanbul büyükşehir belediyesinden, reklam panolarındaki trendyol reklamlarının kaldırılmasını istemiş. Gerekçesi de şu mübarek günde özellikle gençleri fuhşiyata sevketmesiymiş.

Oruç tutunca böyle beynine kan gitmeyen öküzler rica ediyorum tutmasın oruç.

trendyol reklamından tahrik olan insan
    16 -6 ... serdarsl06
  2. 2.
    erqen şhakasıdır yhaaa. yani öyle umut ediyorum!
    4 -2 ... wherenick
  3. 3.
    bu reklamdan tahrik olan erkek var ise tek sözüm şu.

"bu kadar abaza olabilmek için ne yaşıyorsun lan sen"

sahurda şap için şap iftara kadar tutar sizi. hatta orucunuz hala tehlikeye girecek ise orucu bozup şap için en azından kendi dininizce sevap kazanırsınız.
    6 -4 ... uzay muhtari
  4. 4.
    fuhşiyat ne aq ya.
    9 ... minotavros
  5. 5.
    Ben tahrik oldum ama reklamı kaldırmasınlar.
    1 -1 ... memelog
  6. 6.
    Mübarek ramazan ayında oruçlu oruçlu fuhşiyata sevk edilen mümin kardeşimizdir.

Buradan trendyolu kınıyorum. Ümmeti muhammediyenin orucunu tehlikeye atamazsınız!
    3 ... agnostos
  7. 7.
    lan o da bir şey mi, bir de bunların sinemada makinistin yanına gidip filmin altyazısına itiraz eden modelleri var amk. Filmin kahramanı her şey çok güzel olacak demiş....
    2 -1 ... existenz
  8. 8.
    kadın bedenini satmanın etik oldugunu savunanlar gelmiş.
    1 -5 ... bittimiacaba
  9. 9.
    tahrik olmak değil de artık gıcık olan insan benim. türkiye'de e-ticareti ilk kullananlardan biri olarak online alışveriş sitelerinin bu işin iyice bokunu çıkardıklarını düşünüyorum.
    ürünün hunharca şişirilmiş fiyatının üstünü çizip, altına piyasadaki normal fiyatını yazmak nedir arkadaş? şaka maka sürüyle sazan avlıyorlar ama.
    5 ... son nefesini veren adam
  10. 10.
    (bkz: dincilerin aklının hep o işte olması) diyince de auuv oluyor.
    4 -2 ... caranthir