bugün

Arkadaşlar,

trendyol.com pişmanlıktır! Bir daha bu siteden alıveriş yapmam!
Moser 1400 Alman Malı Traş Makinası + 4 Tarak sürünü sipariş ve tedarik süresi üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen ürünü göndermediler. 3 hafta boyunca ürünü bekledim, en sonunda ürünün tedarik edilmediğini belirterek siparişimi iptal ettiler.

250 TL'ye sipariş verdiğim ürün 600 TL'ye çıkartarak siparişe açtılar.

Hem Tüketici Hakem Heyetine hem de Ticaret Bakanlığına şikayet ettim.
bir görüş.

ben, online alışveriş yapmıyorum. yapsam ve memnun kalmasam bile burada bunu paylaşmam.

bu tip büyük firmaların çok büyük hukuk lobileri var. kafayı bana takarlarsa dava ederler ve allah korusun evime haciz bilene gelebilir.

davayla kim uğraşacak deyip evime kargocuları göndertip ağzımı burnumu kırdırabilirler. neticede adresim var ellerinde.
Bazen kategori yöneticileri fiyatları yanlış girer sisteme ve bu ürünleri almak isteyenlerin siparişlerini iptal ederler. Sen de iptal yapılmamış ancak gönderimi yapılmamış. 1000 tl lik saati 100 tl gördü bu gözler. Şimdi trendyol marketplace sistemini kullandığı için ürünün hangi depodan gideceğini bilmiyorum suç tedarikçide de olabilir.
internetten alışveriş yaptığım en iyi sitelerden biri trendyol.
ürünün normal fiyatını sürekli dev indirim diye açıklıyorlar.
kimseden korkum yok, buraya olmayan bir şeyde yazmadım. tecrübelerimi alışveriş yapmak isteyen tüketicilerle paylaşmak istedim. Hepsi bu kadar... Hakaret yok, kötüleme veya marka zarar verme gibi bir durum hiç yok!

sonuç olarak haftalarca bekledim, hiçbir gerekçe gösterilmeden ürünüm iptal edildi. (berberlerin kapalı olmasını fırsata çevirmek isteyen her kim ise, ürünü göndermediler ve sonrasında rakamı şişirerek başkalarına sattılar.) Ben trednyol'un yerinde olsaydım, ürünü tedarik edemeyen firma ile bir daha çalışmam, bu süreçte müşterimi mağdur etmezdim. Ama Türkiye'de böyle bir müşteri memnuniyeti yok!

Ürün hakkında olumlu yorum dışındaki en ufak bilgilendirmeyi bile yayınlamayan bir firmadan bahsediyoruz. Bu yüzden buradan alışveriş yapacak arkadaşlara sesleniyorum: TAVSiYE ETMiYORUM!