1. 7.
  masraftan kısalım diye müşterilere çin işkencesi çektirten leş firma.

  çalışma mantığı çok basit istasyon yapa yapa gidiyorlar. şöyle ki aldığınız ürün eğer yurtiçi mng aras gibi kargoya verilmişse hangi şehre gidecekse oraya aktarılıyor ve paketiniz tak ertesi gün geliyor. ama trendyol express belli lokasyonlarda ürünler toplatılıp mümkün mertebe aynı şehre hatta aynı adrese gidecekler belirleniyor. ve servisler bu belli başlı lokasyonlardan ürünleri toplayıp çıkıyor yola. ürünün nereden geldiğinin bir önemi pek yok mesela ürün izmirden gelse bile istanbul lokasyonuna gidebiliyor. 3 farklı hesaptan ayrı günlerde aldığım ürünler 17 gün sonra aynı anda getirdildi. böyle bir çalışma mantığı olmaz mk. aynı günde kargoya verilen bir ürün ertesi gün yurtiçi kargo getirirken bunlar 1 hafta sonra bilmem hangi lokasyondan araç kaldırıyor. buraya yapacağın yatırımı 5 büyük kargo şirketine yatır sende kazan onlarda. ne diye her boka girmeye çalışıyorlar anlamış değilim yapamıyonuz işte kardeşim.
  ... narsistikpatinaj
 2. 8.
  ''trendyol express belli lokasyonlarda ürünler toplatılıp mümkün mertebe aynı şehre hatta aynı adrese gidecekler belirleniyor''

  tüm kargo firmalarında bu durum geçerli. her il bi bölge müdürlüğüne bağlıdır, kargolar her akşam bölgeye geçer, bölgede ayrıştırılır yola çıkar. bu süreç, ayrışım vs. oldukça zor ve meşakkatli. trendyol express deveyi yolda düzenlerden. e kardeşim trendyoldan sınırsız kargo alayım diyen firma çöküyor. örnek; aras kargo; patladı. yarısı satıldı avusturyaya. ptt kabul ediyor şimdi de sınır olmadan. 1 haftada kargo geliyordu şimdi allah bilir kaç haftada oluyor teslimat.
  2 ... solaref
 3. 9.
  teslim edildikten sonra ürünü ertesi gün teslim ederek hızlı teslimatını yapmış firma.
  ... stein
 4. 10.
  Kargomu başka birine teslim ettiler. Bir ay boyunca aradım bir sonuca ulaşamadım. Trendyol para iadesi de yapmadı. Tutar yüksek olmadığı için ben de daha fazla uğraşmadım. Ama ürününüz kaybolursa kesinlikle muhatabınız yok bunu bilin.
  ... ngark