bugün

(bkz: ya bi git)
(bkz: kadın gibisi yoktur)
'thailand'ın en güzel kızları, thailand'lı erkeklermiş' sözünü doğulayan cümle.
bakış açısına göre değişir. şöyleki, arkadan bakarsın hayran olursun vücuda, sonra biraz hızlı yürüyüp önden bakayım dersin, bakarsında, ama o ses ve surat kombinasyonunu görünce (bkz: bileşke) nasıl bi uçurumun kenarından döndüğünüzü anlarsınız. ulan ya bide laf atsaydım. vallaha ayaklarını yere değdirmeden düdüklerdi.
(bkz: düdüklemek)
söyleyenin hafifden hemcinsine olan hayranlığını kendini kandırarak ört bas etmeye calıstığı fikirdir.
algıda seçiciliğe bir örnektir. işte insanın fikri neyse zikride odur.*
tamamen estetikle ve bakımla alakalı olan bir durumdur ama asla hiçbirşey orjinalinin yerini tutmaz çakma çakmadır.muhakkak sırıtır bir yerde.
travestilerin kızlardan güzel olması değil de, bazı kızlardan güzel olması demek daha doğru olur. allahı var bazen gerçeğinden ayırt edemezsin.
sonradan yaptırdıkları için ideal olanı seçme şansları vardır e bu durumda güzel olmaları da normaldir.
(bkz: nasıl yani)
(bkz: travestilerde kızlarda olmayan şeyler de olması)
(bkz: çizerler)
gerçektende travestilerin fizikleri daha güzeldir boyları uzun bacakları düzgündür ama iş yüze gelirse çoğu o erkeksilikten kurtulamamıştır.
(bkz: lütfen sözlüğün ayarları ile oynamayınız)****
(bkz: göz zevkinin olmaması)
(bkz: travestiliğe ilk adım)
travestilerin reklamını yapmak. yoldan çıkmak. giden gelmez bir daha düşün.
bir travestinin, nazik, ince ruhlu, ince sesli, güzel kokulu bir kızdan daha güzel olduğunu düşünen şahsın en yakın sağlık ocağına baş vurması gerekiyor. Fakat insanları cinsel tercihleri yönünden yargılamamak gerekir. (bkz: kime göre neye göre)
en çirkin kızı çüklü adama değişmem dedirten mevzu.
--kanka karıya bak!?!
-lan olum o travesti
--o vücut sende de olsun seni bile sikerim

böyle durumlarla karşılaşılmış olma durumu çoğu kişi için fazladır. evet bir kere benimde başıma geldi ve kendi vücuduma küsmeye başladım *
bir de diğer yönden var

kız; kız sandım öyle güzel bir yürüyüşü vardı ki kendimden utandım

sanırım haklılar, geceleyin yolda ilerlerken yol kenarında karşılaşılan ve o güne kadar hiç travesti görmemiş bir arkadaş

-lan olum şu karıya yazık değil mi allah sahibine bağışlasın yazık yahu
-gardaş çoluk çocuk anasını olmak varken neden bunlar kendini satarlar ki
-biraderim şu güzellikteki bir kadının bu saatte ne işi var yollarda

durum vaziyet gösteriyor ki travestiler şunu kanıtlamıştır

(bkz: çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır)
(bkz: ellerini başının üstüne koy)
afedersin, ibne söylemi.
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
bütün kadınlar travestiler kadar kendilerine baksaydı, bütün kadınlar çok güzel olurdu, millet de böyle sapıtmazdı diyebileceğim önerme.
gerçekten de ne kadar güzel kızlar görüyorum fakat o kadar paçozlar ki, yapmayın yahu, hadi kendinizi düşünmüyorsunuz, bari erkekleri düşünün.
kokteyl gibi düşün. şakaşaka düşünme tabi de. evet var böyle bir durum. bir çoğu bildigin kızlara taş çıkaran cinsten. makyajı iyi yapıyorlar ondan diye düşündürtenler.
biseksüel söylemi de olabilir. hem alırım hem veririm hesabı.
hassktir, görmesek...